Problem pripojenia PDA

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ahoj
Jeden znamy ma takyto problem. Ma internet od T-comu ( optika, neviem presne ktora ) a chce sa cez WIFI pripojit. Mobil na Wifi v poho napoji, tak isto aj ostatne veci. PDA zatial napojil asi vsade, len doma mu nezobrazi siet, neviete cim to moze byt? Dakujem vopred

Brko
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa faugusztin »

Podporuje to PDA sifrovanie nastavene v routeri ?
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa Krutibrko »

No praveze neviem, len vravel mi tak, ze sa napoji aj ked je u sestry atd... len proste doma mu neukaze tu siet.... Ja sa v tom nejako nevyznam, preto som uvazil radsej tak, ze sa spytam niekoho na PC.sk :)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa newmi »

Tak ako uz vravel faugusztin. Problem bude zrejme v tom, ze to PDA nepodporuje sifrovane siete. Mne sa to stalo ked mama doniesla kedysi domov book z prace a nevedela sa napojit doma na wifi lebo wifi bola sifrovana WPA2 ale book podporoval len WEP.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa Krutibrko »

A da sa to nejako spravit?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem pripojenia PDA

Príspevok od používateľa newmi »

Krutibrko napísal:A da sa to nejako spravit?
Jedine vypnut sifrovanie wifi siete alebo aspon prepnut na jednoduchsiu formu sifrovania a skusit tak. Ked ani potom nepojde vypnut sifrovanie uplne ale pravdupovediac, tak by som wifi siet veru nechcel prevadzkovat.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Siete"