magio+vlastny router

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
daniel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2006, 02:00

magio+vlastny router

Príspevok od používateľa daniel »

Dostal som k magiu aj router, lenze su take kvalitne ze az, signal wifi je otrasny, tak som hladal cez googlu ci je mozne, pripojit nejaky vlastny router, osobne si myslim ze tie magio routre, ako to nazyva t-com su len obycajne routre so specialne nadstavenymi portami pre prijem televizie. Nevie niekto ci j emozne pripojit nejaky iny router? ziadny od t-comu, napriklad nejaky Linksys alebo proste nieco co ma vykonejsiu antenu. dakujem za odpoved
psichac
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Ut 07. Apr, 2009, 15:24
Bydlisko: SR-BA

Re: magio+vlastny router

Príspevok od používateľa psichac »

k magiu sa dáva tuším nejaký vigor,je to tak?máš taký nejaký?ak hej tak v ňom vypni wifi a daj do LAN portu kábel z WAN portu tvojho rutra, je to síce komplikované ale ak máš ADSL tak môžeš kúpiť vlastný ADSL router ale musel by si nastaviť potom tie porty na magio
k tej anténe : dá sa kúpiť výkonejšia ;)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: magio+vlastny router

Príspevok od používateľa matopd »

Presne ako pise psichac , naco zastrelit cloveka, ked ma ranenu ruku...
Ja som osobne pouzil na v2700 9db antenu a ta "zrengenovala" budovu cez cca 6 stien... Vyzera ten rtr ako lod s jednym staznom :D


A ked sme pri tom, vo vigoroch je minipci wifi, cize skus ju vymenit, ak pojde mas to vybavene a chip si tam das aky chces (samoska, konzultuj to s attelom...)
psichac
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Ut 07. Apr, 2009, 15:24
Bydlisko: SR-BA

Re: magio+vlastny router

Príspevok od používateľa psichac »

noo, len hociaká mu tam nemusí ísť (inač to je náhodou super vyriešené, že je to miniPCI...)dá si tam s vyšším výstupným výkonom + anténu lepšiu a má vystaráno....len tá kompatibilita.....(ináč dobrá metafora s tou rukou ;) )
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: magio+vlastny router

Príspevok od používateľa matopd »

Vsak dole v zatvorke to je jasne napisane :D

Návrat na "Siete"