WAP zadarmo

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
ajajaj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 25. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: LM

WAP zadarmo

Príspevok od používateľa ajajaj »

1. WAP zadarmo?? Aj to sa da!!

Myslis si ze je to blbost? Nie je.. Vsetko sa da, len treba chciet. Mobilne telefóny NOKIA maju jednu skvelu vlastnost a to, ze po zruseni spojenia nechaju na displeji zobrazenu natiahnutu stranku. Takze sa v podstate odpojis od WAP linky, neplatis za WAP spojenie, ale citas uz natiahnutu stranku na mobile.

Ako na to??

1. Zadaj adresu ku ktorej sa chces pripojit.. Mobil Ti vypise "Pripaja sa"..

2. V okamihu, keD sa horny nazov stranky zmeni z adresy co si zadal(a) na nazov stranky sa mozes odopnut stlacenim cerveneho tlacitka, ako koniec hovoru. Text stranky je uz natiahnuty v mobile, Dalej sa natahuju uz iba obrazky. Ak chces aj tie, zostan pripojeny a cakaj kym sa Ti nenatiahne cela stranka a stlac "koniec" az potom.

3. Mozes v klude studovat natiahnutu stranku, polozit mobil na stolik a ist si uvarit veceru, spojenie si zrusil(a) a uz viac neplatis. Teraz je moznost vypisovat formulare, rozmysliet si co Dalej, na ktoru linku chces ist,...

4. Pokracujes zvolenim linky a stlacenim zeleneho tlacidla "hovor" na mobile. Mobil sa znovu zacne pripajat k WAP linke, zistis to otacajucou sa zemegulou v pravom hornom rohu displeja.

5. Dalsia stranka sa Ti natiahne uz hneD, nemusis cakat na obrazky, ale mozes. A znovu sa odpojis...


Toto sa da skvele vyuzivat pri posielani e-mailov, SMSiek, alebo pri komunikacii cez ICQ a dosiahnut tym extremne nizky poplatok za WAP. Ak mas pausal 60 a vyssi (apon myslim), je to o to lepsie, ze prvych 30 sekund spojenia mas zadarmo! Pozri cennik Orange a presvedc sa!!
Drviva vacsina stranok sa natahuje rychlo, takze za 30 sekund sa da toho stihnut vela. Duplom ak stranka neobsahuje vela obrazkov (co sa podla mna na WAP stranku ani nehodi), vies sa potom rychlo niekam aj preklikat..

Tak do zwapovania priatelia..
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ajajaj █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ▁
Používateľov profilový obrázok
misoka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Pi 24. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: BA

opera

Príspevok od používateľa misoka »

a zober si este lepsiu srandu,ked mas telefon podporujuci javu :) to uz skoro kazdy , tak si tam hodis(nainstalujes) operu a ta ti automaticky po nacitani stranky sa odpoji, cize mozes ist na www stranky a to zadara , da sa samozrejme nastavit aj ci ti stahuje obrazky a v akej kvalite :)
:8O: :8O: WOOOWOOOWOWOWOOOWWW :8O: :8O:

OBJAVIL SOM USA :8O: :o :8O: :o
-=INTEL P4 2,8 @ 3,8 HT, VCC=1,725 V , ABIT IC7-G,Kingston 2*512 DDR 400 @ 435(2.5,7,3,3)=- Vodne chladenie(Home made),MSI 6600GT -==- Zdroj Enermax CG485W-==-HDD 2*200GB Seagate SATA RAID0+1*200GB Seagate SATA-==-DVD-=+RW Pioneer 108;Plextor 40*12*40==-SOUND GENIUS HOME THEATER SW5.1=--SMC BLUETOOTH ADAPTER=--Pinnacle PCTV Pro=-

CANON 400D + SIGMA 10-20mm + CANON 28-135mm IS
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

no len nie na kazdom mobile to funguje, ja ked dam odpojit tak sa mi vypne celi wap klijent a musim zacat odzaciatku. Akurat to staci na zistenie spotreby.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Re: opera

Príspevok od používateľa Rusty »

misoka napísal:a zober si este lepsiu srandu,ked mas telefon podporujuci javu :) to uz skoro kazdy , tak si tam hodis(nainstalujes) operu a ta ti automaticky po nacitani stranky sa odpoji, cize mozes ist na www stranky a to zadara , da sa samozrejme nastavit aj ci ti stahuje obrazky a v akej kvalite :)
:8O: :8O: WOOOWOOOWOWOWOOOWWW :8O: :8O:

OBJAVIL SOM USA :8O: :o :8O: :o
Kde sa da stiahnut ta opera ? A funguje to aj na slovensku, lebo som sa docital ze bola vypustena akurat nordic beta :?

A pojde na sony ercisson k700i ?
Používateľov profilový obrázok
misoka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Pi 24. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa misoka »

ja ju mam hodenu na k750i a ide v pohode, ak skocis na forum semania.cz je tam aj prelozena verzia do cestiny, treba hladat po forach,alebo mozem poslat na maila :)
-=INTEL P4 2,8 @ 3,8 HT, VCC=1,725 V , ABIT IC7-G,Kingston 2*512 DDR 400 @ 435(2.5,7,3,3)=- Vodne chladenie(Home made),MSI 6600GT -==- Zdroj Enermax CG485W-==-HDD 2*200GB Seagate SATA RAID0+1*200GB Seagate SATA-==-DVD-=+RW Pioneer 108;Plextor 40*12*40==-SOUND GENIUS HOME THEATER SW5.1=--SMC BLUETOOTH ADAPTER=--Pinnacle PCTV Pro=-

CANON 400D + SIGMA 10-20mm + CANON 28-135mm IS
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

ked som mal siemens, tiez mi ta opera nesla...teraz mam SE k608i a funguje v pohodke.
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

pre telefony bez OS je lepsia opera mini :wink:
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

beardie napísal:pre telefony bez OS je lepsia opera mini :wink:
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/
ja mam operu mini aj na N70 ktora ma OS, lebo pri ancitavani zerie menej ako klasicka opera...
Naposledy upravil/-a Wizik v Št 15. Jún, 2006, 13:05, upravené celkom 1 krát.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

skusali ste niekto aj minimo ??
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

neviem ja uz wap nepouzivam davno, ale nie je lepsie si zaplatit( tusim to stoji nejakych 100Sk), a mate v tom tusim 35MB volnych dat. a nemusite sa starat, kedy stlacit cerveny a kedy zeleny gombik :D
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

tych volnych dat je sice len 10 :wink: ale je to tak lepsie
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

aj ja osobne pouzivam Orange World mini, stoji ak sa nemylim 189sk, mam 10MB volnych, co aj tak malokedy vyuzijem...som max. spokojny, a nemusim mat vycitky svedomia :D

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"