sustiace repra redstar

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
daniel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2006, 02:00

sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa daniel »

dobry den, dnes mi dosli nove repraky ku pc redstar 213BS. obrazok nizsie. No a pri pripojeny k PC strasne sustia, akokeby to nieco rusilo alebo ja neviem, proste sustia, ak pustim winamp a nejaku pesnicku potichu, teda v normalnej hlasitosti tak je pocut viacej sumu ako hudby, ale ked sa daju nahlas, tym myslim ze ozaj nahlas tak hudba hra super aj krasne basy, ale v pozadi je stale pocut sustanie. Osobne si myslim ze tie repraky su vhodne akurat tak na reklamaciu, alebo moze byt este iny problem s kablami? alebo s cim, k pc sa to pripaja cez dva cinche a na druhej strane mam 3,5jack
Este sa mi podarila taka sranda ze v zadu na reprakoch je jack pre sluchatka, ja som tam dal vystup z PC a vsetko hralo v pohode, ale neisla ovladat hlasitost, ale ked som to na pc stisil tak tam bol znova ten sum
Myslim ze v pc problem nebude, lebo ak si dam druhe repra aleb sluchatka tak je to v pohodicke, dokonca som k tym redstar pripojil aj mobil a robi to iste, cize ja neviem.
Nejake navrhy alebo postrehy? alebo to mam ist rovno zaniest na reklamacku?
dakujem
tu je obrazok:

Kód: Vybrať všetko

http://shop.pocitac.sk/zbozi/redstar-drevene-aktivni-repro-rs-213bs-black-s-do/detail.aspx?p=z:91464
zadna strana:

Kód: Vybrať všetko

http://www.fotoprodej.cz/images-goods-cache/3147_prew_800.png
zadnu stranu mam taku istu len lavy reprak sa nepripaja cez tie dva "cudliky" ale cez jeden cinch
neophyte
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 202
Dátum registrácie: St 20. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa neophyte »

aku mas zvukovku? daj hlasitost v PC(zvukovka) na max.hlasitost, reguluj len hlasitost samotnych repro. ak bude stale sum, bud sumia repraciky alebo zvukovka..
zostava:
Spoiler: ukázať
MSI P67A-C43 B3, i5 2500K@4Ghz + Scythe Ninja 3, ATI 5770 1Gb@900/1350 + AC S1, 2x4Gb Kingston 1333Mhz, Samsung SSD 830 64Gb, Samsung S2 portable 640Gb USB 3.0, LG GSA-H30N, Corsair VX450,
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa Jofo »

No kedze to robia aj s inym zdrojom zvuku, tak bude problem niekde v repro, skus ich dat do inej zasuvky (nemyslim v ramci predlzovacky, ale inde "do steny"), mozno ich nieco rusi
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa KocuR »

ak by ich niečo rušilo tak by to nešumelo, ale bol by tam brum. Šuštia aj keď ich odpojíš od zvukovky? lebo keď hej tak ti ostáva len reklamácia
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
daniel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2006, 02:00

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa daniel »

ak ich odpojim tak sustia ale dost menej. teda sustia inac, ked je pripojeny jack ku kompu, tak to sustia viacmenej podla muziky, neviem ci chapete co myslim, ale ked ich odpojim tak sustia tak konstatne, trosku tisie ale zasa konstantne
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa KocuR »

tak to šušťanie pri odpojení od zvukovky je zapríčinené reproduktormi, to ďalšie je zapríčinené zvukovkou. V prvom rade si v nastavení hlasitosti prehrávania stlm všetky veci ako CD player, Line in, Mic a pod.
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
daniel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2006, 02:00

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa daniel »

no ono to robi stale to iste, ja uz neviem, asi budu pokazene tie repra, co uz, aj to sa stane ze dostanem chybny kus:)
Používateľov profilový obrázok
J@nik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 13:32
Bydlisko: Bratislava

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa J@nik »

Mal som ich tiez a dal prec lebo su strasne nekvalitne ani nestoja za tie lacne peniaze ... ak mozes vrat ich a kup si nieco ine...
Používateľov profilový obrázok
daniel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2006, 02:00

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa daniel »

a co odporucas ine? ja by som si asi nieco mensie kupil, mozno tiez redstar ale v mensom prevedeni, alebo redstar ako znacka nie je moc dobry napad?
Používateľov profilový obrázok
J@nik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 13:32
Bydlisko: Bratislava

Re: sustiace repra redstar

Príspevok od používateľa J@nik »

redstar nekupuj, radsej kup nieco od creative, logitech ... ale ak chces nieco na hudbu 2.0 tak mozem poradit ale treba si priplatit http://www.rockcentrum.sk/index.php?zob ... ories=1153" onclick="window.open(this.href);return false; ale to je jedno z tych lacnejsich ale kvalita je vynikajuca a maju dobry feedback od ludi co si ich kupili.

Návrat na "Zvuk a PC"