Notebook po starte nevie najst disk

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Notebook po starte nevie najst disk

Príspevok od používateľa Delarock »

Zdravim,chcem sa opytat.Vlastnim notebook Amilo PI 2350.Zdedil som ho po ocovi tusim je este v zaruke ocovi uz takmer od zaciatku robi jedna vec.Niekedy po zapnuti notebooku harddisk divne cvaka az nestpusti windows,tri krat to zapipa vyhody a na obrazovke vypises ERROR 0100 ci nieco take No DISK found.Notebook vypnem tlacitkom power off a zapnem a automaticky bez jedineho problemu nabehne.tusim po mesiaci po kupe notebooku sa dodavala dalsia gigova ramka ale niesom si isty tak ci nieco nepokaslali.cim to moze byt?Nechce sa mi velmi davat na reklamacku ten notas lebo ho potrebujem a tak by bol tyzden alebo dva na reklamacke tak ci to neni nieco trivialne.disk ako taky slape v pohode,system neseka ani nic..... nerobi to pravidelne
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Notebook po starte nevie najst disk

Príspevok od používateľa Jeremi »

Tou ram by to byt nemalo byt. Skusil by som update biosu ked to nepomoze ked je to este v zaruke kedze to je starsi model tak by som to dal na reklamaciu a mal v poriadku book
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Re: Notebook po starte nevie najst disk

Príspevok od používateľa koco11 »

dve moznosti
horsia odchadza radic na disk ASAP do servisu kym je v zaruke taka doska nieje lacny spas.
lepsia lacnejsia jednoduchsia na testovanie spustit HD Tune ci disk nieje pokazeny a neumiera v agonii.
EDIT: pises ze disk divne cvaka odmysli si tie moje reci ohladom dosky a daj reklamovat disk.
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Re: Notebook po starte nevie najst disk

Príspevok od používateľa Delarock »

takze davno vyriesene :)) najrpv mi v zaruke vymenili celu dosku v noteboku jak je.ale robilo to aj dalej tak som kupil za 30 eciek harddisk a prestalo.chyba v hdd

Návrat na "Mobilné PC"