otestovanie procesoru a ram modulov

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

otestovanie procesoru a ram modulov

Príspevok od používateľa izopd »

vyskytol sa mi problém v štýle,že jedného pekného dňa som vypol PC ako vždy a na druhý deň pri zapnutí PC mi len cukli ventilátory a nič sa ďalej nekonalo.na ďalšie stláčanie tlačítka zapnutia ma PC úplne ignorovalo.po vypnutí zdroja z elektrickej energie a následnom zapnutí zase len pootočenie ventilátorov a nič.tak som vybral 260GTX skúsil spustiť len na integrovanej grafike,reakcia rovnaká.odpojil som aj disk či náhodou len nebootne,nič.reku takýto problém som už raz mal bol to zdroj.tak som zaniesol zdroj na reklamáciu tam ho otestovali a na druhý deň mi volajú že zdroj beží,tak čo chcem.myslím že asi zdochla MB.

týmto by som chcel opýtať či sa nájde niekto kto by mohol otestovať môj procesor je to 775 pätica intel E1400 a ram moduly A-data vitesta 800Mhz DDR2.od pondelku do štvrtku som v BA a od piatku do nedele v PD.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: otestovanie procesoru a ram modulov

Príspevok od používateľa FEAR »

no procesor to nebude :)

Návrat na "Hardware všeobecne"