Problem Pravdepodobne z biosom

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
h0l0tn1cEk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 20. Aug, 2009, 09:04
Bydlisko: okr.Trebišov

Problem Pravdepodobne z biosom

Príspevok od používateľa h0l0tn1cEk »

kupil som si novu maticnu dosku(ASUS M3N78-VM) pretože stara mi odišla mam na nej Athlon 5600+ brisbane problem ale je ..ked zaťažim cpu moc..video youtube (zazračne film nie) tak sa mi restartuje comp ale pred tym mi ešte vyhodi modre okno na cely monitor s nejakou chybou je tam možno 0,5 sek a ptm zmyzne ..niekedy comp ptm nejde nastartovat musim počkať istu chvilu ..ale niekedy mi vypiše že mam zly bios a mam dat cd s povodnym biosom .. Bios tam je 1303 niekde na internete som pozeral ze tato verzia biosu je pre athlony II je možne že tento bios nepodporuje moj cpu ?..skusl som aj dat starši bios ale ten nejde pretože mi napise ze musim flashnut bios.. a tak daleko už nezajdem ..nejake napady ako moj problem vyriešiť ?.. dakujem :)
MB:ASUS M3N78-VM CPU:AMD Athlon Brisbane 65nm 2,9GHz@ 3,26GHz FAN:Arctic Cooling Freezer 64 PRO GPU:int 8200 512mb RAM: 2x 2GB A-Data 800MHz Gamer Edition PSU Arctic cooling 550 80+ CRT Philips 107S6 17" MouseTrust MI 2950R HDDSeagate 500Gb 7200.10 16Mb+ CASE:Arctic Cooling 330k all in black OS Xp home edition SP3 Mob Nokia N85 8GB

Návrat na "Ovládače a BIOSy"