HTC HD2

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

HTC HD2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tak ludkovia, pochvalte sa, ma ho tu niekto?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Matusak »

ja nad nim silno rozmyslam... len zase som na vazkach, pretoze nema hw klavesnicu... ale zase ten obrovsky displej je neskutocny :eek: dalej 1ghz cpu, brutalny vykon, co sa tyka vykonu a ze zvladne 5mb bitrate pri videu a rozliseni 800*480 tak to je brutalne :)
super recenzia : http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... w&iden=203" onclick="window.open(this.href);return false;

ale asi si skor pockam na xperiu x10 :coffe:
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Mna zas trosku odradza ten kapacitativny displej bez stylusu. A stale este cakam, ze do konca roka bude ohlaseny dajaky smarphone s tegra cipom. Uvidime.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz nic v zlom Blackhawk, ale rezistivny displej tiez nie je ziadna vyhra. To hovorim po roku pouzivania Touch HD. Samozrejme pre Windows Mobile je stylus povinnost, kvoli tym ich drbnutym Windows obrazovkam, ktore na teba cakaju na kazdom rohu :rolleyes: .
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa newmi »

a prave preto ja osobne idem radsej do HTC Hero. Skoda, ze nedali HD2 aj s Androidom, to by bol pekelne rychly fon. ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

faugusztin, prave preto, ze to je windows s tymi jeho malymi odskrtavacimi polickami, aj ked treba povedat, ze wm6,5 je oproti 6,1 na tom lepsie, ale stale sa to nechyta na android v tejto oblasti.

to newmi: myslim, ze htc chysta android so snapdragonom(1GHz), myslim, ze sa vola HTC Dragon.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Papek »

chvilu som mal moznost vyzierat kamosovi baterku na nom, hodinku sa zohrial aj u nas vo firme, bohuzial, nesiel mne, mne sa jeden ujde az v aprili, dovtedy musim vydrzat s diamondom...

ale ak ho mam porovnat s HD, tak je to velmi dostojny nastupca, ked som zasol nad HD, o kolko je rychlejsi napr. od diamonda, tak tu je asi podobny rychlostny skok HD vs. HD2, je to fakt rychle, trochu zamrzi kapacitny displej (az na to zvecsovanie fotiek dvoma prstami mi to nepride o moc uzitocnejsie), takze uz ziadne carbanie po obrazovke, inak co sa tyka ovladania, tak integracia htc sense (predtym tf3d) je na super urovni a ten zastaraly WM styl prakticky nevidiet, aj ked WM 6.5 je na tom zase o nieco lepsie, ale uz to asi chce od zakladu novy WM s ovladanim pre 21. storocie. Oproti tf3d sa vylepsili aplikacie, konecne je pouzitelny kalendar, spravca kontaktov je na urovni resco contacts (aj ked ja som zvyknuty pouzivat tie z tf3d), co si ale mohli dat tu robotu, tak to je File exploer, ikony sa sice daju zvacsit, ale tie prtave tlacitka, kde sa vybera medzi diskom a kartou su hrozne, takisto scrollovanie po okraji je na maturitu, displej trochu narastol, ale zase aj velkost telefonu, je to tehla (hlavne oproti diamondu), zachranuje to jedine hrubka telefonu, takze vo vrecku je to ako-tak znesitelne, bojim sa akurat, ako to nosit na jar a v lete v kratkych nohaviciach... akurat co som dajako zabudol vyskusat je fotak, ten je u diamonda aj HD, s prepacenim, uplne na*ovno, to uz starozitny SE W810 robil x-krat lepsie fotky (myslim teraz tie horsie podmienky - interier, sero... ), nehovoriac o rychlosti fotaku a uletenych farbach

nuz, lepsie to zhodnotit neviem, prvu hodinu sme len cumeli na tu krabicku a obdivovali telefon :-) inak, ti co to mate, da sa zvyknut na tu tehlovost? je to fakt velke a dost som vahal nad diamond 2 vs. HD2 (aj cenovo, k pausalu jeto 160 vs. 260 €), pripadne, ak by sa do aprila objavilo daco s velkostou diamond 2 a vykonom HD2 :) ale to uz chcem asi vela
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Papek_SVK napísal:co si ale mohli dat tu robotu, tak to je File exploer, ikony sa sice daju zvacsit, ale tie prtave tlacitka, kde sa vybera medzi diskom a kartou su hrozne, takisto scrollovanie po okraji je na maturitu
Huh ? Ved Touch HD ma aj vo File Exploreri skrolovanie potiahnutim priamo v zozname, nemusel si skrolovat cez scrollbar.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Papek »

ano ma, ale dakedy je to zdlhave na 10x smatrat po displeji a potom sa triafat, kde ten subor vlastne je, stacilo by, keby prerobili ten bocny pasik, sice on sa pri dotyku zvacsi, ale najprv sa nanho musis trafit
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Mne sa zda, ze som videl video, v ktorom sa pri scrolovani tak ako pise faugustin, sa na pravej strane objavilo vacsie tlacitko, ktore si mohol tahat a scrolovat pomocou neho. Kurnik, ani ja sam by som nepochopil to co som napisal, skusim najst video.

EDIT:
Prejdite na 1:50


EDIT2: az teraz som si vsimol, ze si o tom pisal. :rolleyes:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

WM bez stylusu je oriesok
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Papek »

preto je tam htc sense... ono az na par veci sa pouzivatel s WM rozhranim ani nestretne... ale nezaskodilo by, keby htc zmenilo pristup k aktualizaciam a upgradom, doplnanie novych veci do sense/tf3d by neuskodilo, spravit k tomu dajaky autoupdate pocas synchronizacie atp., aby clovek nemusel stale behat na xda-developers a pripadne ti neskuseni nemuseli byt odkazani len na to, co je uz v telefone a pokial si nekupia novy, tak sa nic nezmeni
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
danovkos

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa danovkos »

čafte,
takže ja ho mám už asi týždeň
Za ten čas som stihol:
- flashnuť novú rom (vychytané chyby)
- nahodiť nové prostredie spb mobile shell 3.5.2 - pre mna sto krát lepšie pozrite you tube a pochopíte
- nahodiť si niektoré existenčné programi- hlavne od resca - explorer, keyboard, backup a pod.

Je to môj prvý smartphone, takže neviem porovnávať. Pred tým N6280. Jediné čo by mohlo byť o trošku lepšie je baterka. Tá mi vydrží pri troche používania 2 dni (ledva). Trocha používania je cca 3 hovory po 10 min, pár sms, upadate mailov a počka cca každé 2 hod. cez edge. Pokiaľ ale budete používať wifi alebo BT tak je to ledva na den.
V každom prípade je to super phone. Stylus absolútne netreba. Občas síce je niečo menšie ako by ste na prst potrebovali ala na 90% prípadov to funguje super. Je to tak rýchly stroj, že pospúšťam 15 apolikácii a odozva je stále okamžitá. Všetko sa otvára totál rýchlo (max. 2-3 sek) ale väčšinou do sekundy. Rozchodil som natom aj IGO na plné rozlíšenie..takže to nahradilo aj moju starú navigáciu ...to nehovorím o rýchlosti nalogovaniaa na satelit..to je moment..cca 20 sek.
super na tom su aj také drobnosti ako..zavibrovanie pri ozajstnom zdvihnutí hovoru...dovtedy môžete telefon len držať v ruke pri tele a ked zavibruje tak to zdvihlli...G senzor je využitý na niektoré veci ako stíšenie zvonenia pri zdvihnutí telefonu...využívajú aj niektoré budíky atd..je toho spousty...jednoducho super

ale aby neboli len superlatívy...kýmm som nevymenil pôvodný ROM tak boli nejaké zamrznutia..ale to asi kvôli môjmu experimentovaniu so všetkými aplikáciami...potom pri inštalácii niektorých apps mi to tiež začalo haluziť alle po reinštale je to ok...je to preoste windows :) ale ja som s tým spokojný
tak zatiaľ aspon tak..čafte
Používateľov profilový obrázok
MADOX
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št 12. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa MADOX »

ja ho vlastnim asi uz mesiac a zatial som spokojny trosicku nezvik behat po displeji prstom ako na iphone ale pohodicka . casom sa da zvyknut na vsetko.
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: HTC HD2

Príspevok od používateľa Matusak »

hosi ja mam taku otazku.. ti co ho maju.. funguje tam aj to vyhladavanie pocasia ?? teda konkretne ci tam je Bratislava, popripade ine slovenske mesta :) vdaka
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"