Nemôžem nainštalovať nove drivery

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
ANONYM_a2

Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

Zdravim,

mam Windows Vistu Ultimate x86 SP2 a do dnešneho dňa som použival drivery 186.18WHQL a dnes som si povedal, ze nainštalujem nove tie 195.62WHQL.....no a Vista zahlasi, ze system nieje môzne updatovat a ze to mam skusit neskôr...stalo sa to este niekomu?...moja grafa je GTX 260 (216SP)......proste to nechapem..skusal som uz aj odinstalovat sucasne drivery a dat nove a tiez nic...hruuuza :( ...za kazdu radu budem vdacni
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

problem asi nikto nevie vyriesit....a naviac som si nainstaloval windows 7 enterprise x86 co mame v praci a tam uz problem s ovladacmi nemam :good:
Naposledy upravil/-a ANONYM_a2 v Pi 11. Dec, 2009, 18:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to zas vypada,akoby na tom mala podiel vista,ale nema
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no ok, tak schvalne, ked si taky odbornik co by si spravil? :P ...so ziadnym operacnym systemom som nemal tolko problemov ako s vistou (kazdy bol originalka, ziaden warez a pod.) aj beta win7 bola lepsia, ako vista ultimate
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nie som ziadny odbornik :-) najprv sa musim spytat,akym sposobom si instaloval nove ovladace?
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no takze este upresnim, ze ta vista bola preinstalovana, takze drivery boly len tie, ktore si nastahovala ona sama...driver na grafiku som stiahol zo stranky nvidie a normalne cez setup zacal instalaciu...presiel som prvy krok "Next"...potom licencne podmienky "I agree"...a potom zacina instalacia a potom :arrow: napise, ze system nieje mozne updatovat a ze to mam skusit neskôr....no a to sa mi predtym nikdy nestalo....a je pravda, ze co instalacia to nejake nove problemy stou nestastnou vistou :-D .....inak tie drivery 186.18WHQL isli v pohode nainstalovat, preto som sa pytal tuto na fore ci to neni nahodou problem tych novych driverov

EDIT: este upresnim, ze drivery 195.62WHQL mi nefungovaly ani na starej viste...potom som ju preinstaloval a problem sa zopakoval
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Don Ludovit napísal:problem asi nikto nevie vyriesit....a naviac som si nainstaloval windows 7 enterprise x86 co mame v praci a tam uz problem s ovladacmi nemam :good:
ja som si nainstaloval zas windows vista a tiez problem nemam s ovladacmi..rozmyslam,preco mne ide a tebe nie..ze by si mal daku inu vistu? alebo ze by na 64bite bolo vsetko vporiadku a ludia z microsoftu si nevsimli ze je takyto velky problem na x86?
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

netusim...ja osobne som so 7ckou spokojny...ta vista bola vlastne uz len docasne riesenie kym som sa dostal ku originalke 7cky a nakolko ju uz mam, tak mi je to uz v podstate jedno :) ...diki za reakciu
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8604
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa shiro »

Don Ludovit napísal: potom :arrow: napise, ze system nieje mozne updatovat a ze to mam skusit neskôr....
taku hlasku som v zivote nevidel, instaluje to lognuty ako admin? a 3x si precekuj ci si fakt admin predtym ako napises ze si, nakolko vo Viste a Sevene sa adminom nespravis tak lahko ako v Xpcku....
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

shiro napísal:
Don Ludovit napísal: potom :arrow: napise, ze system nieje mozne updatovat a ze to mam skusit neskôr....
taku hlasku som v zivote nevidel
:arrow: no prave, ani ja preto som to zavesil tuto ci to nespravilo aj niekomu inemu :) ...no a to stym adminom si ako myslel...sak pri pozivatelskych kontach ked si vyberem seba, tak tam mam napisane administrator, alebo treba este nieco nastavit?
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa crux2005 »

Obrázok

ale "kontrola užívateľkého konta" by aj tak mala vyskočiť...
s pozdravom, crux.
ANONYM_a2

Re: Nemôžem nainštalovať nove drivery

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no tak v tom pripade som bol spravca...lebo ak by som nebol tak mi nedovoli zacat instalaciu a ako vravim, okrem tohto jedneho driveru (195.62WHQL) islo vsetko v pohode (ovladace na dosku, zvukovku)...ta 186.18WHQL isla uplne v pohode...191.xxWHQL som neskusal kvôli na PC.SK zmienovanim problemom (kolisanie napätia na PCI-Expres slote) ktory som tiez postrehol (restartovanie systemu bez akehokolvek dvôvodu, nastastie som v tom case ked boli tie drivery aktualne pouzival starucku 7600GT)

Návrat na "Ovládače a BIOSy"