blokovanie klavesnice notebooku

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
evel

blokovanie klavesnice notebooku

Príspevok od používateľa evel »

ahojte, chcem sa spytat, ci sa da, a ak ano, tak ako zablokovat alebo docasne vypnut klavesnica na notebooku? napriklad na nej potrebujem mat polozene papiere a omylom sa mi mackaju klavesy.
dakujem za pomoc, skusala som uz vsetko....
notebook mam Dell Studio XPS a nemam na nom ziadne mechanicke blokovanie.dakujem
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: blokovanie klavesnice notebooku

Príspevok od používateľa newmi »

myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
MatrixXx

Re: blokovanie klavesnice notebooku

Príspevok od používateľa MatrixXx »

zdravim ja by som potreboval navod/program ktory zablokuje iba integrovanu klavesnicu v notebooku ale pridavna bude fungovat...potrebujem tu notebookovu nahradit lebo mam nefunkcny medzernik a bez toho to nejde :D tento prgogram zablokuje aj originalnu aj pridavnu, nemas nieco co nezablokuje klavesnicu pripojenu cez USB ale iba tu v notebooku? dik
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: blokovanie klavesnice notebooku

Príspevok od používateľa newmi »

fuuuu, tak to neviem
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
MatrixXx

Re: blokovanie klavesnice notebooku

Príspevok od používateľa MatrixXx »

tak keby nieco najdes daj mi pls vediet budem ti velmi vdacny

Návrat na "Mobilné PC"