Radeon 5750 a rozsypany kurzor mysi

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Radeon 5750 a rozsypany kurzor mysi

Príspevok od používateľa Papek »

neviem, ci pre tuto vec zakladat novu temu.... a uz vobec netusim, kam by som ju dal, ale predpokladam suvislost s catalystami

odkedy mam radeon 5750, tak sa mi obcas stane, ze sa mi rozsype kurzor mysi a neviem si s tym rady... skusal som prve ovladace, co vysli k 5xxx rade, catalyst 9.11 a teraz najnovsie aj catalyst 9.12, vsetko pod Win7, stava sa to dost nahodne, niekedy mam pustene PC aj 3-4 hodiny, niekedy to ani nespravi a niekedy to spravi par sekund po starte, zrazu preblikne obrazovka a rozsype sa kurzor, urobi to aj na nepretaktovanom aj na pretaktovanom systeme, nepada, proste sa len stane tato hovadina a neviem, ako ten kurzor resetnut zase do normalu, po restarte je ok. Este som si vsimol, ze sa mi to nikdy nestalo pri spustenej hre, iba ked som na ploche.

Obrázok
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Radeon 5750 a rozsypany kurzor mysi

Príspevok od používateľa beardie »

9.12 WHQL si skusal? v nich nieco take opravovali
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Radeon 5750 a rozsypany kurzor mysi

Príspevok od používateľa Papek »

tie mam nahodene teraz, intenzivne testujem, dufam, ze to uz pojde normalne, ale teraz je este moc skoro robit zavery, nahodil som ich pred dvoma hodinami
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Radeon 5750 a rozsypany kurzor mysi

Príspevok od používateľa Papek »

tak po intenzivnom testovani mam dajake vysledky...

rozsypany kurzor som od nahodenia 9.12 videl len 1x, co je pomerne uspech, kedze pc za posledny tyzden viac islo ako neslo...

este tu bola jedna vec: vertikalne ciary cez obrazovku, tie su asi vyslekom ovladacov, lebo ich casto spominaju na zahranicnych forach, v 9.12 som ich zazil 3x, z toho 2x sa spustil VPU recover a vsetko fungovalo dalej, pretym to bolo ovela castejsie a bez ohladu na OC, objavili sa aj hned v ten den, ked som doniesol kartu domov a zazival som ich tak raz za 1-2 dni

takze ostava len cakat na 10.1 a dufat, ze to vsetko zmizne
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Ovládače a BIOSy"