Ovládače na ASUS F5RL

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
nelinka71

Ovládače na ASUS F5RL

Príspevok od používateľa nelinka71 »

Ahojte. Ak by sa tu našla nejaká dobrá duša ktorá by mi pomohla s inštaláciou ovládačov na ASUS F5RL bola by som veľmi rada. V prvom rade by som rada vedela , prečo mi nejde spustiť inštalácia ovládača typu systémový súbor - keď ho otvorím tak sa zjaví kolonka otvorit v programe ...V minulosti ked som inštalovala ovládače tak ich ikona bola modrá lenže teraz je taká nijaká. asi sa vyjadrujem ako debil ale ja sa moc v oblasti počítačov nevyznam a nikto mi neive pomoct respektíve nechce. tak ak by sa našiel niekto kto by mi poradil bola by som velmi rada. :)
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Ovládače na ASUS F5RL

Príspevok od používateľa _Mato_ »

V prvom rade by bolo vhodne, aby si upresnila o aku verziu operacneho systemu sa jedna (Windows XP, Vista, 7). Instalaciu ovladacov vykonavas cez "exe" subor alebo priamo vyhladanim "inf" suboru?
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.

Návrat na "Ovládače a BIOSy"