problem s crysis-om

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Skinny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 16:00
Bydlisko: LC

problem s crysis-om

Príspevok od používateľa Skinny »

čafte mám taký malý problém , chcel som hrať crysis .. mam win 7 , 4gb ram , 1gb grafiku , 4jadrovy procesor .. proste zapnem hru , nastavím detaily a rozlíšenie na max a keď idem do hry tak mi to po niekoľkých minútach zamrzne alebo mi hodí na obrazovku zelené pásy /občas to teda aj zmizne ale to veľmi málo/ , sekne sa zvuk a ja buď musím čakať 30min kým sa hra sama vypne alebo reštartujem pc .. občas sa mi to stane aj keď chcem minimalizovať hru , ale to sa po niekoľkých sekundách od-sekne , pls čo stým môže byť Huh
myslel som si že to je tým winom ale neviem
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa STENLY »

aké máš teploty grafiky a procesora?
máš originál hru?
stiahol si najnovšie ovládače?
aká je to presne grafika?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
marcelus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 17:26
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa marcelus »

ak som dobre pochopil tak chvilu hra ide a potom to zacne blbnut? Vsetko na max? Naco? V Crysise to je poriadny zaberak na grafiku aj ked je to 2 roky stara hra.Pokial nemas poriadne chladenie tak by som to ani nerobil.Podla mna to bude nieco s grafikou.Skus ubrat hoc aj na minimum a odskusaj ci to bude blbnut ak nie tak hra je ok a na chybe bude zrejme graf karta.Ak to bude blbnut aj tak tak mas chybu niekde v PC.Urcite hru opatchuj.Povodna verzia bez patchu mala kopec bugov a obcas aj padala.
Skinny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 16:00
Bydlisko: LC

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa Skinny »

ostatne hry mi idu v pohode len toto blbne
grafiku mam ati radeon hd 5770
a teplotu na nej 36°C
Skinny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 16:00
Bydlisko: LC

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa Skinny »

problem vyrieseny .. dik za rady .. nainstaloval som najnovsie patche a uz to ide v pohode
eldir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 03:15

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa eldir »

Skinny napísal:problem vyrieseny .. dik za rady .. nainstaloval som najnovsie patche a uz to ide v pohode
cauko kde si stiahol tie patche mám ten istý problém odpíš.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: problem s crysis-om

Príspevok od používateľa Monster1 »

Tu ich máš http://www.incrysis.cz/crysis-patche" onclick="window.open(this.href);return false;
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240

Návrat na "Hry a problémy s nimi"