Prefarbenie Case

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Prefarbenie Case

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Čaute,
chcem sa opýtať ludí čo majú skúsenosti z farbením case. Rád by som si prestriekal vnútro case a zadnú stenu na čierno najlepšie takú lesklú ako v tomto mode predku:
http://www.majesky.eu/pctuning/ciernadi ... resize.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.majesky.eu/pctuning/ciernadi ... resize.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.majesky.eu/pctuning/ciernadi ... resize.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

Človek tam píše že tam použil tieto spreye http://www.majesky.eu/pctuning/ciernadi ... resize.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

Citovanie čo napísal:
jj, farba ma velmi potesila, striekal som to akrylovou ciernou matnou (v spreji) a potom akrylovym bezfarebnym lakom lesklym ak chces behnem kuknut presne nazvy, keby si si chcel kuit, kupil som to v Emaile v Piešťanoch.

P.S. ale daval som 4 vrstvy tej ciernej a kazdu som brusil smirglom 1200 a potom 2 vrstvy bezfarebnej a na prvej som este chyby vybrusil 1200 smirglom.

Myslíťe že by tak chitil aj kov? Nemáte nejaký článok o farbená sprejom? Kde v košiciach by sa dali kúpiť také spreje? Všetky rady sú vítané.

Ešte by som dodal že som už sprejoval jednu case, 1 vrstva strieborná farba tot vsje. A dopadlo to tak že stačilo tročka škrabnutia a bola ryha tak isto aj po odlepení pásky bolo vidno nepekné veci :furious: .
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Prefarbenie Case

Príspevok od používateľa 1adad1 »

tak prejem ti vela stastia do modovania ale na kov by si mal naniest aj zakladnu farbu a celu skrinu rozobrat a kazdu suciastku nafarbit zvlast :good:
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Prefarbenie Case

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

No ale problém je v tom že mám skrinu nitovanú :-/ a neviem či mám doma (v ocovej dielni :D) nitovačku aj z nitmi. A základná farba? Troška konkrétnejšie na mna prosím som drevo :).
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Prefarbenie Case

Príspevok od používateľa kramer »

to je farba co chyti aj na nedokonale odmastenom plechu spitaj sa otca alebo v predajni farby laky tam ti poradia hlavne viber taky odtien ktory sa bude lahsie prekrivat farbou ktorou chces lakovat

edit: zakladna farba sa nanasa pred kzdim lakovanim kovu ci plastu ci hocicoho ineho len na vsetko sa pouziva iny zaklad potom ti to uz paska nestrhne a ani nechtik :D ked to je dobre lakovane

re. 1adad1: na ciernu by som radsej sivy podklad lahsie sa bude prekrivat biely skor na svetle farby ako je zlta
Naposledy upravil/-a kramer v Ut 26. Jan, 2010, 23:54, upravené celkom 1 krát.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Prefarbenie Case

Príspevok od používateľa 1adad1 »

tak odmastit a ošmirglovat je samozrejme a vo farboch lakoch majju take ze biela zakladova farba a nitovacku si od niekoho pozicaj :good:

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"