Asus Maximus II Gene + Corsair Dominator...

Sekcia o pamätiach a pamäťových moduloch (DDR SDRAM, RDRAM, ...)
Cappuccino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 21. Jan, 2010, 05:17

Asus Maximus II Gene + Corsair Dominator...

Príspevok od používateľa Cappuccino »

Caute prosim vas o pomoc...mam dosku Asus Maximus II Gene a pamäte DDR2 Corsair Dominator 2x2GB kit 1066MHz PC-8500C5 (CM2X2048-8500C5D) pri tychto pamätiach mi vyhadzuje casto blue screen... :smutny: v papieroch od MB je kompatibilita s touto pamätou len bez dual channel... mne idu obidve nie su chybne,ale ci osadim jednu alebo obidve naraz...casto mi hadze obrazovku smrti...skusal som uz vselico...aj zmenit par nastaveni v biose,aj nehat automaticke hodnoty,aj tlacidlo mem ok,na doske,ktore identifikuje pamät,ale nic... :OO= da sa nieco s tym robit?,ci ich predat a kupit si iny typ podla papierov od dosky... (pravdepodobne to je s tou kompatibilitou...) poradte prosim,som laik a za rady vam dakujem...
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Asus Maximus II Gene + Corsair Dominator...

Príspevok od používateľa AmOK »

Davas im 2,1V?
To, ze ti idu nemusi znamenat, ze nie su chybne. Aj s pokazenymi pamatami ti PC moze, ale aj nemusi fungovat, akurat to nebude stabilne.
"...skusal som uz vselico...aj zmenit par nastaveni v biose"
To je velmi siroky pojem, musis dat hodnoty, co si skusal, alebo foto biosu a nastaveni. ;)
S tymito hodnotami by mali fungovat: http://www.corsair.com/_datasheets/TWIN ... 500C5D.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

edit:
Pozeram Intel doska, tak to radsej necham na niekoho, kto ma nieco podobne.... ale tie volty, to je zaklad pre tie ramky.

Návrat na "Pamäte RAM"