Manli Geforce fx 5700 ultra

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
vaskez
Ban
Ban
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2005, 20:00

Manli Geforce fx 5700 ultra

Príspevok od používateľa vaskez »

Nazdar aka je tato karta oplati sa z bazara za 2700 sk?na nete ju neviem vobec najst od manli,ani na manli stranke neni ,nevie niekdo niaky odkaz kde by som su onej mohol precitat a pozret si ju.
Používateľov profilový obrázok
magoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 213
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad, Zilina (26)

Príspevok od používateľa magoo »

to si mal napisat do nakupnej poradne. Admini z teba nebudu velmi nadseny...
(inak, manli v ziadnom pripade!!!)
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

2700 za tuto kartu je moc hup si radsej novu 6200 za 3000sk a mas pokoj
Manli su smejdi. :!:
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Za 2700 a od ManLi - ruky prec od toho. Radsej tu 6200.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

Presne tak, graficke karty Manli su fest shity...

Taze isto ju neber...
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

Ja Ti poradim len jedno

Kup to, nemusis mat straxy.

Hlavne sa spytaj, v akom stave je chladic, aka je stara, ci je k tomu blocek.

Ake su takty GPU/MEM, pamat a sirka zbernice.
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

nekupuj manli ja som mal 5700 s 256mb a bolo to prd ak xes taktovat jadro ti nepojde a pamete max o 100mhz to radsej tu 6200
DELL LATITUDE E6400
Používateľov profilový obrázok
Pali_Di
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava, 5trzalka

Príspevok od používateľa Pali_Di »

Sa tu zisla partia odbornikov na Manli??? To vobec neni pravda ze Manli je az taky Shit ako to tu vsetci pisu som zvedavy kolkati ju mali v ruke lebo mne cez reklamacku prejde vela graf. kariet a na Manli sa nemozem stazovat a okrem toho neraz sme videli ze Manli co sa tyka vykonu vybuchala aj Microstar spolu s Asusom takze prestante citat nezmysli ale radsej si to vyskusajte az take zle su neni povedal by som ze najhorsia firma co sa tyka graf. kariet ktora ma najviac poruchovosti je Sparkle tych mam na stole stovky :lol:
The way it's meant to be played 3Dfx 4ever!
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

...ja sa pridam k ManLi zastancom...ja som vlastnil dve GF256 (stale jednu vlastnim a v pohode funguje, druhu som dal kamaratovi) od ManLi a isli aj pekne pretaktovat...Dalej to boli nejake sietove karty (asi zo 4 kusy) a s tymi nikdy problem nebol...

...v robote sme skladali pocitace a tiez sa tam uchytilo zopar kariet od ManLi a nebol problem...jediny problem co sme mali s jednou grafikou od ManL bol ten, ze mala krivo navrhnuty plosak na AGP a pri zasunuti do slotu skratovala AGP...
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Pali_Di napísal:Sa tu zisla partia odbornikov na Manli??? To vobec neni pravda ze Manli je az taky Shit ako to tu vsetci pisu som zvedavy kolkati ju mali v ruke lebo mne cez reklamacku prejde vela graf. kariet a na Manli sa nemozem stazovat a okrem toho neraz sme videli ze Manli co sa tyka vykonu vybuchala aj Microstar spolu s Asusom takze prestante citat nezmysli ale radsej si to vyskusajte az take zle su neni povedal by som ze najhorsia firma co sa tyka graf. kariet ktora ma najviac poruchovosti je Sparkle tych mam na stole stovky :lol:
Sparkle? :cry: to sa ma dotklo...ja mam Sparkle a som spokojny...ziadne problemi...v pohode taktujem a nerobi ziadne artefakty
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Pali_Di
Ban
Ban
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava, 5trzalka

Príspevok od používateľa Pali_Di »

To Wizik=

To neznamena ze ked mas Sparkle ze ti nepojde ja hovorim o tom ze tato firma ma najviac poruchovych vyrobkov chapes? Si neplet pojmy s dojmami...
The way it's meant to be played 3Dfx 4ever!
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa FijO »

mam dojem, ze o firmu ManLi si utiera hubu taka rada ludi ...ze ak vsetci maju s nou skusenosti ...tak to je potom tato firma na vrcholnych prieckach predaja :lol:

su to obycajne karty, slabsie taktovatelne kvoli teplotam ale ja som osobne s mojou 9100vkou trhol aj Sapphiru a to je co povedat ...a najma su maloporuchove


takze vazeni pani z pretaktovania ...rozpravajte o vlastnych skusenostiach a nemotajte tu hlavy ludom lebo vy mate v oblube recenzovane drahsie znacky :beee:

inak odporucil by som ti tu 6200 tiez ...ale cena na tu 5700 nie je taka zla ...rozhodni sa sam
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Takze pekne poporiadku. Znacka manli nieje vyrobca grafickych kariet ale distributor.Kupovat manli je ako kupovat macku vo vreci.Proste naozaj neviete co dostanete.Boli karty od manli co boli vydarene, a boli karty co boli jednoducho hrozne.
Bol som vlastnikom Manli GF 2MX 400 64MB 128bit.Karta podavala pomerne vpohode vykon ale prevedenie stalo zanic.
Pri tychto kartach si treba davat pozor na chladic(ak ju kupujete od niekoho samozrejme), a na pouzite pamate a nakoniec na sirku zbernice.
Este mavaju v oblube(neviem ci este stale) davat do krabic rozne karty.Jednoducho stale sa predava rovnaka karta v rovnakom obale, ale pouzite pamate mozu byt ine.
O tejto znacke sa neda jednoznacne povedat ze je shit, ale vyhra to zrovna nieje.Rozhodne nepatri medzi overclockreske znacky.(cest vynimkam samozrejme)
K tej predavanosti, urcite su tieto karty velmi predavane a to hlavne pre ich nizku cenu a vela vyrobcov pocitacov ich pouziva do svojej zostavy, aby znizili cenu.
Sietovku som mal taktiez manli, isla bez problemu(chipset realtek).
Takze pokial hovorime o grafickych kartach tak osobne by som sa poobhliadol po niecom inom.
Nech si nazor urobi ktochce aky chce.
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa FijO »

v pohode siki ...

samozrejme, ze cip je rovnaky a ked hovorime o znacke hovorime o prevedeni ...

len na druhej strane sa mi nepaci fakt, ze kdekto spini tuto znacku hoci ju sam ani nemal v skrini... :!:

podla mojho nazoru niekto kto chodi na forum pretaktovania by o znacke ManLi nemal ani uvazovat, pretoze taktovanie vo vacsine pripadov nezvlada ...zalezi aky dostanes kus

to je tak vsetko, co k tomu dodat ...
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
Používateľov profilový obrázok
Milky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Milky »

Mno ja som mal doma Manli 9100Pro i ked takty ako pro nemala!pro malo 275/550 a moja mala 250/400...cos a tyka pamati tak tam boli dake A-data 5ns...takze tak...

Návrat na "Grafické karty"