Windows Phone 7 Series

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Jeremi »

Takze vcera bola predstavena tato nova mobilna platforma od MS co na nu hovorite?


Ja poviem iba WOW ale skor som sklamany je to okopirovany koncept od APPLU

Pekny clanok http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... e&ide=1291" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=341" onclick="window.open(this.href);return false;

Cely system je postaveny uplne od zakladov a este niesu zname uplne vsetky podrobnosti
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa newmi »

ja poviem, ze :shit: , nic len efekty a este k tomu to je priserne pomale a ako som videl na videu tak aj nejak blbo to reaguje na dotyky (chlapikovi sa niekedy az druhy resp treti krat podarilo dostat dotykom do dalsej obrazovky)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

IMHO je to strasne, ale celkom by ma zaujimalo kde si v tom Zune/Windows Media Center rozhrani nasiel Apple. Ved to nema s iPhone/Apple spolocne vobec nic.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ja nechapem tie komenty o tom kopirovani applu. Kde tam vidite iPhone? V com? Podla mna toto bola jedina vec, ktora mohla winmo zachranit, zacat uplne od zaciatku, uvidi sa ci sa im to podari.
Co sa tyka toho Zune rozhrania, tak stavali na uspechu toho prehravaca, ktory je vraj za morom dost oblubeny. Som naozaj zvedavi co sa z toho vykluje. Len dufam, ze zachovaju aspon take veci ako napr, spravcu suborov(file managera), ...ktore mam na WinMo rad.
Co sa tyka tej rychlosti, tak je dost mozne, ze je to hlavne tym, ze je to este len v vyvoji a este nie je vsetko funkcne tak ako by malo byt.
Cas ukaze.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Jeremi »

iPhone a Apple som skor myslel konceptom a uzatvorenostou
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

No ani s tym nema nic spolocne... Niekto pusti von bublinu ze jedina moznost ziskania SW bude cez marketplace a ty hned MS odsudzujes do urovne demencie Apple. Jedine co je zatial zname je system UI Windows 7 Series, nic viac. Tak sa tu neohanajte uzavrenostou... A koncept? Nuz, 7 Series iPhone nepripomina ani zdaleka. Ak teda pod konceptom nemyslis multitouch, co ma aj moj Androidacky Moto Milestone.
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Jeremi »

Ono to ze cely system je od zakladu uplne novy je super myslim ze to bol velmi dobry tah kedze cely WM uz nieco podobne potreboval zatial podla videii sa vela vediet neda ja som vychadzal so sprav ktore boli uverejnene priblizne pred tyzdnom.

Inac som fanusik win mobile a bol by som rad keby sa platforma zmenila. V porovnani napr. s androidom terajsia verzia zaostava.
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

http://channel9.msdn.com/posts/LauraFoy ... s-on-Demo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tiez v tom videjku neukazali to co ma najviac zaujima. Cital som, ze maju nakazane ukazovat iba urcite veci a odpovedat iba na urcite otazky. Vobec napriklad neukazali ako funguju hovory a notifikacie.

Celkom pozitivna sprava je toto(ak je to pravda):
Applications that were made for Windows Mobile 6 are compatible with Windows Phone 7 Series. The interface of the new mobile operating system has been changed though, so the user interface for these applications will have to be changed as well.
Zdroj.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa PatrikL »

mne je to jedno, prešiel som na blbý mobil, kvôli foťáku :laugh: Neviem či sa k wm ešte vrátim niekedy...
http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=361" onclick="window.open(this.href);return false;
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

Blackhawk napísal:Tiez v tom videjku neukazali to co ma najviac zaujima. Cital som, ze maju nakazane ukazovat iba urcite veci a odpovedat iba na urcite otazky. Vobec napriklad neukazali ako funguju hovory a notifikacie.
Neukazali, pretoze bolo napisane ze dane casti nie su implementovane v dostatocnom rozsahu, resp. kvalite. To je ako reklamovat, ze demo verzia hry neobsahuje vsetky mapy - jednoducho odprezentovali to, co maju hotove. Keby to mali uz kompletne hotove, tak by to uz predavali...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Blackhawk »

faugusztin napísal:
Blackhawk napísal:Tiez v tom videjku neukazali to co ma najviac zaujima. Cital som, ze maju nakazane ukazovat iba urcite veci a odpovedat iba na urcite otazky. Vobec napriklad neukazali ako funguju hovory a notifikacie.
Neukazali, pretoze bolo napisane ze dane casti nie su implementovane v dostatocnom rozsahu, resp. kvalite. To je ako reklamovat, ze demo verzia hry neobsahuje vsetky mapy - jednoducho odprezentovali to, co maju hotove. Keby to mali uz kompletne hotove, tak by to uz predavali...
Teraz ta nechapem, zdalo sa ti, ze som sa stazoval? Ved ja som len povedal, ze tam neukazali to co ma zaujima, nechcel som nic reklamovat. :?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

Tak ale nemozu ukazat to co nemaju :D
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa Blackhawk »

No to hej, inak sucasny winmo 6.5.5 zostava nadalej vo vyvoji, cize ak sa ti nepaci nova 7-cka, stale mozes ostat pri tej 6.5-ke, co je celkom fajn. Vazne som zvedavy ako tento cely cirkus dopadne.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Phone 7 Series

Príspevok od používateľa faugusztin »

6.1 ani 6.5 nie su "fajn" (osobny nazor). 7 Series je z hladiska UI dobrym pocinom, konecne sa zbavia zastaranych UI konstrukcii z 6.x a starsich verzii. Co bude mozno problem je prave ale mozno az prilisna uzamknutost, to ale uvidime.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"