Modry drak - modifikacia

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Modry drak - modifikacia

Príspevok od používateľa free14 »

no ... moj pc zazil uz jeden priemerny tuning ... vysalil som sa pri nov vydatne .... ale teraz ma to zasa taha do niecoho noveho ... idem ho cely prerobit . Moja predstava je asi takato :

- pravu bocnicu mienim nastriekat celu na cierno + vrchny plech takisto a aj lavu bocnicu ale najprv ju vyrezem

- do lavej boznice vyrezem klasicke okno v tvare obdlznika z oblimi rohmi (potom ked bude vytezane tak ju takisto nastriekam na cierno - asi matna cierna) , vlozim do nej plexi 0,2 bezfarebnu -- a na neho nalepib specialnu foliu v tvare cinsteho draha ktora vyzera uplne jak namalovana , bude prisvitna takze ked tam bude neon bude to super... CHCEM SA K TOMUTO BODU OPYTAT ZE KED BUDEM PRIPEVNOVAT PLEXI KU PLECHU TAK LEPIDLOM ALEBO SRUBAMI ALE OBOJSTRANNOU LEPIACOU PASKOU ???

- do vrchneho plechu chcem vyrezat bud cinskeho draka alebo cinsky znak ... podlozim to modrym plexi a dam pod to modru ziarivku

- predni krit sa mi sklada z dvoch casti ... obvodovej a vnutornej ... obe je vydno

obvodovu nastriekam na cierno a tu vnutornu na modro ... asi modru metalizu ... v tom este niesom rozhodnuty .... + na tu vnutornu pridam take malicke cinske znaky , ktore umiestnim niekde v okoli tlaciniel START a RESTART .... zo vsetkych mechanik dam dole predne kryty a prestriekam na cierno DALSIA OTAZKA AKO SA DA BEZPECNE PRE MECHANIKU DAT DOLE JEJ PREDNY KRIT ???

ke to bude mam v umysle obalit kable nahrazkou za flexo ;;;; asi neake instalaterske pvc trubky ohybne :) bud biele alebo take silno zeleno ziarine ... bude tam uv tak nech svietia ....

- este som zabudol povedat ze chcem hodit ventilator s r=8 cm na tu bocnicu kde je plexi .... klasicky ho tam pripevnim

- dalej diodi ktore nam signalizuju ze pocitac pracuje alebo je zapnuty vymenim za modre OTAZKA ... ZALEZI NA TOM AKE DIODY TAM DAM ??? AK ANO AKE JE TAM DAT NAJLEPSIE

- no hodim tam este neony - dve uv a to je asi tak vsetko

- juj este nie ... zabudol som na panel ktory idem kupit ... bude na nom ovladanie rychlosti vetrakov + zapinanie/vypinanie na neony ....

no myslim ze je to tak vsetko ... pomali ako bude praca postupovat budem tu pridavat obrazky

mienim dat do toho max 2000 Sk (vsetky suciastky sa vlastne daju pouzit z toho predchadzajuceho tuningu , sice asi len polovica ale to staci)

:)
w0rm0n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 237
Dátum registrácie: Ut 22. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa w0rm0n »

-----
Naposledy upravil/-a w0rm0n v Po 01. Apr, 2013, 23:06, upravené celkom 1 krát.
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa free14 »

jj .. sorry som sa pomylil , ale mislel som na to :D
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa free14 »

* myslel :D:D "slovencina :D"
Používateľov profilový obrázok
nudi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa nudi »

re: Lepidlo, sruby, oboj. lepiaca paska - ako chces vsetko tu uz maju vyskusane a vsetko drzi. Ja mam sruby (take fesne jak chrom na ciernom super) ale pri nich pozor aby si mal hladke strany rezu bez ohybov (neviem cim chces rezat), lebo ti plexi pukne ked ich zatiahnes az prilis.
re:predny kryt - kazda ma na boku pri kryte umelohmotne zaslepky potlacit dnu a tahat predok, jasne ze musi byt mechanika otvorena.
Q9400 1,8@3,4 ,Gigabyte EP45-UD3RL, Adata 2x2G 800MHz, MSI 260GX Twinfroze, Samsung F1 320GB, Samsung F1 1TB, LG DVD 4126, ArticCooling 550, Samsung 2243BW
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

ja mam bocnicu pripevnenu silikonom, a drzi to fpoho.
na dvd mecahnike som tiez striekal predny kryt a da sa to bez problemov dat dolu,aj naspat.
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa free14 »

super diki .. uz hoz zacinam striekat ... namiesto uv neonov som dal modre .. ovela krajsie je to :) diki vsetkym :)
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

k tym ledkam:
modre LED sa rozsvecuju pri vyssom napeti ako cervene, takze moze , ale nemusi MB modru rozsvietit, staci vyskusat :wink: , MB sa nema ako poskodit. . .
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"