Mam tu internet cez PPPoE siet a mam taky problem ze ked dam linku napriamo tak je net richlejsi a ma aj lepsiu odozvu PING ale ked ficim cez Router tak je to citelne pomalsie aj ked som prihlaseny sam, prihlasujeme sa len dvaja a tak by som vas chcel poprosit o radu co sa tika nastaveni aby sa to zlepsilo a co mam zle nastavene nech sa to troska vyladi lebo premna je to spanielska dedina tie skratky my nic nevravia + je to vsetko v anglictine
Router je znacky HAMA model 62746 dole su postnute fotky z menu routra vopred dik