MSI GX700 PX

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
dzafa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne 07. Mar, 2010, 17:34

MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa dzafa »

Zdravim, mam notas MSI, kde mam grafisku kartu NVidia 8600M GT. Chcel som sa spytat ci mi niekto nevie poradit, ktory je vhodny najnovsi ovladac pre tuto kartu a tiez program PhysX, ktory je najvhodnejsi pre zvysenie vykonu tejto grafickej karty.

Dovod preco to zhanam je jednoduchy. Podla vsetkeho je to chyba v grafickej karte ked ma vyhadzuje z hry. Predtym som pouzival PhysX ale uz neviem ktory to bol a ta hra mi nepadala. Alebo keby niekto vedel o nejakom modifikovanom ovladaci pre tuto kartu bol by som povdacny.

Dakujem.. :-)

*EDIT grafickej karty
Používateľov profilový obrázok
sidopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Ut 01. Sep, 2009, 21:29
Bydlisko: Black City PD

Re: MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa sidopd »

Ako predpokladám ,že si si stiahol z nVidie najnovší ovládač na GK.... A robí Ti problém a vyhadzuje Ťa z games??? No tak skúšaj staršie ovládače... Neviem,ale nič iné z tým asi neporiešiš....

//: http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk
Product Type : GeForce
Product Series : GeForce 8M Series (NoteBooks)
Operating System : (aký máš os a či 32 / 64-bit )
to je vše a keď bude robiť problém vyhladáš v http://www.nvidia.co.uk/Download/Find.aspx?lang=en-uk...........
MY AMD PC : Phenom II X4 955 BE C3@3,8GHz + Tt SpinQ , Asus ATi Radeon 5870@950/1300MHz + Prolimatech MK-13 (4x Enermax T.B.Silence) + Thermalright VRM R5 ,Crucial M4 64GB , ASUS M5A97 R2.0, Kingston 4x4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition , Enermax Pro82+ 525W , Samsung T220 LCD , Thermaltake V9 , Logitech X-530 , Razer Salmosa + Goliathus Omega Control , Xbox 360 Controller USB .......
MultiMediaPlayer : ICY BOX IB-MP304S-B + HDD SAMSUNG SpinPoint EcoGreen F3 1TB...
My Phone : Samsung Omnia II 8GB
dzafa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne 07. Mar, 2010, 17:34

Re: MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa dzafa »

S tym sa da nieco spravit, len potrebujem ten spravny ovladac a tiez ten program PhysX. Ide o jednu hru L4D 2, ktora mi to predtym nerobila a jednotka bezi na rovnakom engine ako dvojka a ta mi to nerobi. Nevie mi este niekto poradit s tym PhysX? Resp ma niekto skusenosti s touto hrou a mojou grafickou kartou?

Inak diq za snahu.. :)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa faugusztin »

1) PhysX nie je na zvysenie vykonu kartu
2) L4D2 PhysX nepouziva (Source engine pouziva na fyziku Havok beziaci na CPU)
3) pad hry je sposobeny niecim inym, je dost mozne ze sa ti notebook prehrieva u L4D2 viac ako u L4D1.
dzafa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne 07. Mar, 2010, 17:34

Re: MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa dzafa »

Dost mozne, ze to robi prehrievanie, ale na druhej strane kamarat ma ten isty notas a pod nim chladenie a pada mu to castejsie ako mne. Nemoze to byt niecim inym?

K comu vlastne sluzi PhysX? Diq za odpoved..
Používateľov profilový obrázok
sidopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Ut 01. Sep, 2009, 21:29
Bydlisko: Black City PD

Re: MSI GX700 PX

Príspevok od používateľa sidopd »

Ako to si robíš srandu, či si vážne tak hnilí nájsť si odpoveď napr. cez Pána :google: ...... :E
MY AMD PC : Phenom II X4 955 BE C3@3,8GHz + Tt SpinQ , Asus ATi Radeon 5870@950/1300MHz + Prolimatech MK-13 (4x Enermax T.B.Silence) + Thermalright VRM R5 ,Crucial M4 64GB , ASUS M5A97 R2.0, Kingston 4x4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition , Enermax Pro82+ 525W , Samsung T220 LCD , Thermaltake V9 , Logitech X-530 , Razer Salmosa + Goliathus Omega Control , Xbox 360 Controller USB .......
MultiMediaPlayer : ICY BOX IB-MP304S-B + HDD SAMSUNG SpinPoint EcoGreen F3 1TB...
My Phone : Samsung Omnia II 8GB

Návrat na "Ovládače a BIOSy"