GF 6600 problem ...

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
ll-ChakaL-ll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 19. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Školská 40/11 97201 Bojnice

GF 6600 problem ...

Príspevok od používateľa ll-ChakaL-ll »

Zdravím... mám problém s grafikou nVIDIA GeForce 6600 (stara ale na pracú s pc mi to stačí) potreboval som preinštalovať win pretože mi odišla doska a zohnal som si novú. Keď nainštalujem win, tak idem inštalovať driver s original cd ku nej... ale nainštalujem driver pc sa reštartuje a nenabehne monitor... ešte ako načítava win sa ukáže a potom už nenabehne... pls help ... čím to môže byť ? :help:
Používateľov profilový obrázok
sidopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Ut 01. Sep, 2009, 21:29
Bydlisko: Black City PD

Re: GF 6600 problem ...

Príspevok od používateľa sidopd »

Nooo vyzerá to na problém zo zobrazením pc/winu na monitore... Nenastavoval si väčšie rozlíšenie ako zvláda monitor??? Ak áno ,tak to oprav cez núdzový režim...resp. sa pozri cez nudzový na akom roz. je nastavená gk ,či to súhlasí s max. roz. monitora, aj obnovovacia frekv. atd...
MY AMD PC : Phenom II X4 955 BE C3@3,8GHz + Tt SpinQ , Asus ATi Radeon 5870@950/1300MHz + Prolimatech MK-13 (4x Enermax T.B.Silence) + Thermalright VRM R5 ,Crucial M4 64GB , ASUS M5A97 R2.0, Kingston 4x4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition , Enermax Pro82+ 525W , Samsung T220 LCD , Thermaltake V9 , Logitech X-530 , Razer Salmosa + Goliathus Omega Control , Xbox 360 Controller USB .......
MultiMediaPlayer : ICY BOX IB-MP304S-B + HDD SAMSUNG SpinPoint EcoGreen F3 1TB...
My Phone : Samsung Omnia II 8GB
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Re: GF 6600 problem ...

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

presne tento problem som mal aj ja (na vlas) odisla mi doska mal som 6600GT vymenil som dosku za dosku s integrovanou grafikou vsetko islo bez problemov pokial som neinstaloval ovladace na grafiku nakoniec som vyskusal grafiku v inom PC (bez integrovanej kde comp nenabehol) a zistil som ze grafika je zla a zobrazovanie zabezpecovala integrovana na doske cez grafiku v AGP slote takze vyskusaj tam inu grafiku alebo vyskusaj tu grafiku v inom PC kde neni integrovna grafika ( za predpokladu ze si kupil dosku s integrovanou grafiku)

Návrat na "Grafické karty"