MaDcomp

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

MaDcomp

Príspevok od používateľa Dan. »

http://www.madcomp.sk/

S týmto obchodom si nechcem nikdy v živote viac skrížiť cestu!

Skúsenosť:
Kupoval som pamäťové moduly G.Skill a procesor i5 750. CPU našťastie ide v pohode. Ramky sú však veľkým problémom. Pri odhaľovaní problému mi skoro vlasy vypadali. Nebudem to tu rozpisovať, proste som nakoniec prišiel nato, že jeden modul je chybný. Aby sa však ramka ukázala ako chybná, musela byť "oddýchnutá", teda vychladnutá. Vtedy aj memtest ukázal chyby, keď bola zohriata, už nebolo jedinej chyby. A preto som teda kontaktoval Madcomp, ktorého personál už pri objednávaní nebol dvakrát ochotný. To som však prehltol. Teraz však hrajú mŕtveho chrobáka a aj po detailnom zaslaní popisu chyby, prejavovaní sa a spôsobu testovania nie sú ochotní vyjsť mi akokoľvek v ústrety. Navyše reklamáciu naťahujú a pamäte doma stále nemám. Pri telefonickom rozhovore nadobudne človek pocit, že sa rozpráva s nejakým druhom dobytka (prirodzene, keď niečo reklamuje) a nie s človekom.

Hodnotenie:
- pri nákupe 50%
- pri reklamácii 0%

Záver:
Nikdy viac.
Naposledy upravil/-a Dan. v Pi 26. Mar, 2010, 12:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa newmi »

nuz, uz len ten nazov, "MAD" - sialeny, to asi hovori za vsetko
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

že LOL..a to som chcel od nich zobrať pár vecí...mám šťastie, že si túto tému založil..Dík.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

mozem sa opytat ako dlho im trvalo dodanie tovaru?

objednal som v nedelu vecer dosku a platil dopredu cez tatrapay, dodanie postou
napisali ze o stave objednavky ma budu informovat mailom alebo telefonicky

trackovanie objednavky som tam nejako nenasiel
ako dlho to trvalo asi tebe nez ti to doslo?

dik
...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa Dan. »

jcdenton12 napísal:mozem sa opytat ako dlho im trvalo dodanie tovaru?

objednal som v nedelu vecer dosku a platil dopredu cez tatrapay, dodanie postou
napisali ze o stave objednavky ma budu informovat mailom alebo telefonicky

trackovanie objednavky som tam nejako nenasiel
ako dlho to trvalo asi tebe nez ti to doslo?

dik
Asi tak do týždňa, približne, nespomínam si presne. Viem ale, že potom ako to už objednali, šlo to celkom hladko. Veľa šťastia. ;)
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

:help:
tak tam zajtra zavolam, ale toto mi nepride normalne
dostupnost 24 hodin a ked platim z rovnakej banky dopredu tak by to nemali nikdy snad zamerne zdrzovat

ved tovar mi postou z nemecka dosiel za 2 dni (streda poobede odoslane, piatok rano ma zobudil postovy kurier s balickom v ruke)
...
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

nice

dostupnost 24 hodin maju na webe
dnes mi dojde mail ze objednavka bola zrusena :furious2: (mam to uz tyzden a pol objednane)

tak im volam a oni ze prechadzaju restrukturalizaciou a take keci
ze rusia objednavky podla nalady noveho majitela a ze uz robia len hotove zostavy
ze info na webe je uplne neaktualne a nic to neznamena


takze diki pekne, CPU aj ramky mi lezia na policke a oni vobec nemaju ani potrebu mi zavolat ze co a ako


MADCOMP, nikdy, nikdy viac !!!
...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa Dan. »

jcdenton12 napísal:MADCOMP, nikdy, nikdy viac !!!
Vitaj v klube. Ešte buď rád, že ti to ani neposlali. Keby si vedel ako sa rieši moja reklamácia, padla by ti sánka...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa Dan. »

Tak, reklamácia nebola uznaná :cool: , nenašli chybu... keby som im neposlal k tomu hotový manuál, ako sa tá chyba prejavuje tak nepoviem, ale čo už. NO POZOR, na ich obranu musím povedať, že sa zachovali (napriek tomu, že reklamácia nebola uznaná) dosť slušne a moduly mi aj tak vymenili. Konečne sú bezchybné. Je síce smutné, že mi bolo sľúbené, že si budem môcť vybrať akékoľvek a tak tieto, čo mi prišli mi nebudú sedieť s tými, ktoré som si medzičasom bol nútený kúpiť. Nuž, ale som rád, že mi to aspoň vymenili. Takže toľko k tejto téme, určite sem už nebudem písať, lebo vo mne zanechali dojem veľmi nedôveryhodného predajcu.
Používateľov profilový obrázok
miro1703
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Po 02. Feb, 2009, 16:27
Bydlisko: Družby 12 Banská Bystrica

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa miro1703 »

POviem...to takto...teraz ked..uz Tie...V.........e K.....y.......krachli nikdy...viac...cakal som na tovar....3 tyzdne.....a teraz ked potrebujem nieco reklamovat tak ani telefon nedvihaju.......neodpisuju...nic!!!
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa zachary »

krachli? na stránke žiadne info ..
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
miro1703
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Po 02. Feb, 2009, 16:27
Bydlisko: Družby 12 Banská Bystrica

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa miro1703 »

Ano ziadne..info...zmenene...cisla..kde ked zavolam tak s niekto ozve ze dotycneho nepozna!....mail/facebook/icq/skype nereaguju...a uz som z nich dost podrazdeny!
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa newmi »

ehm, to co ma byt tam dole v paticke? Ze Partneri: http://www.pc.sk" onclick="window.open(this.href);return false; :OO=
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
miro1703
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Po 02. Feb, 2009, 16:27
Bydlisko: Družby 12 Banská Bystrica

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa miro1703 »

Fuuu...neviem...je to tam dost dlho..ak sa pmatam...tak volakedy...predavali...nieco...ako PC.sk zostavy...cize asi tak...ale ....neskutocne...som na nich nastvany....joj...
Používateľov profilový obrázok
miro1703
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Po 02. Feb, 2009, 16:27
Bydlisko: Družby 12 Banská Bystrica

Re: MaDcomp

Príspevok od používateľa miro1703 »

PO skusani sa dovolat na cislo uvedene na stranke......na pana s ktorym som riesil objednavku...tak mi zodvihla jedna pani...ktora o tejto spolocnosti este ani nepocula....a ani nevedla ze tam ma svoje telefonne cislo..takze...asi bude nieco vo veci.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"