HTC Hero a Vigor 2700 vgst

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
mxms

HTC Hero a Vigor 2700 vgst

Príspevok od používateľa mxms »

zdravim, uz dlhsie sa snazim vyriesit problem s wifi pripojenim na mojom mobile HTC Hero. Doma mam router Vigor 2700 VGST ku ktoremu sa mobil sice pripoji, ale len na cca 3 minuty a potom pripojenie spadne. Na mobile mi to sice ukazuje, ze mam signal, ale nejde nacitat ziadna stranka. Ked sa odpojim a opat pripojim tak sa to cele opakuje, no dlhodobe pripojenie nedosiahnem.

AK sa vsak pripojim u kamarata alebo na hotspote, tak mi ide wifi bez problemov. Cize mam pocit, ze chyba bude v routeri. Na druhej strane notebook, iPhone aj Nokia N900 sa pripojia bez problemov. Problem ma len moj HTC Hero.

Skusal som uz vsetko mozne s tym routrom, upgradol som firmware, pridal MAC adresu, vyskusal rozne druhy zabezpecenia, ale nic nepomohlo. Na tomto fore som sa dozvedel, ze Tcom si nejak upravuje tieto routre, tak este chcem vyskusat navod co som nasiel ako sa dostat k admin pristupu na routeri, ale nie som si isty ci to pomoze, kedze neviem v ktorom nastaveni by mohla byt chyba.

Mate nejake typy? Pomohlo by zmenit DHCP? Da sa to v nastaveniach ako user?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: HTC Hero a Vigor 2700 vgst

Príspevok od používateľa newmi »

ahaaa, tak teraz mi je jasna jedna vec. V robote chytam daku nezabezpecenu wifi siet T-com, tiez mam Hero a tiez mi to po chvili prestane ist ale doma na Asuse a vlastne hocikde inde kde nie je T-com mi to slape. Takze problem je na 100% v tom T-com routery. Ale co tam treba nastavit to veru neviem :no:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Siete"