Toshiba Satellite A500-1C0

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
MoQwai
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 857
Dátum registrácie: St 12. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Plešivec

Toshiba Satellite A500-1C0

Príspevok od používateľa MoQwai »

Ahojte , mám jeden velmi velký problém skúsím ho opísať.

Vlastným tento vyborny book ale nastala menšia chybyčka. Jedného pekného dna som sa rozhodol že ho už formatnem a to formou recovery co bolo na HDD , bol am jeden soft v booku recovery media creator , spustil som a som napalil. Napalil som jedno dvd , nepytalo druhe nič , som si povedal okey podme na to. Nabootoval som , vsetko pekne som nastavil , formatlo HDD0 a potom HDD1. Vtedy som ostal :OO= 300GB dáta mi zmizli a to spolu aj s RECOVERY co bolo na HDD , a potom vyskočila hlaska vlozte disk 2 ale popritom som HDD uz mal zmazane už som bez booku asi týžden. Nahodil som Originalný windows WINDOWS 7 HOME PREMIUM, ale drivery čo su na toshibe napr. ECO nejde a ostatne neviem čo by tam trebalo ešte doinstalovat :((

Neviem či si to to môžem pýtat ale nenašla by sa nejaka dobrá duša a upploadol mi druhe DVD z recovery ? alebo aspon funkčne drivery ktore maju majitelia tohto notebooku overene ?? Velmi by som to potreboval ...

Objednať to neviem lebo financie mi to teraz nedovolia stoji komplet recovery DVD 35€+postovne a dodanie 3 týzdne :smutny:

Velmi by ste mi týmto pomohly...

Dakujem
CPU AMD Ryzen 5 3600 4,25 GHz Vcore 1,35V MB Asrock B450m Pro 4 RAM ADATA XPG SPECTRIX D80 16GB DDR4 3200MHz CL16 GPU GIGABYTE RX 5700 XT GAMING OC 8G @ Core 2GHz + Mem 875MHz 1,08V + 50PL PSU Fortron Hyper M 700 HDD ADATA SX8200 Pro 512GB CASE Fortron CMT 510 Monitor LG 29UM68 Ultrawide Mouse Roccat Kiro Keyboard Razer BlackWidow ultimate
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Toshiba Satellite A500-1C0

Príspevok od používateľa faugusztin »

A preco nepostahujes utility z webu ?

http://eu.computers.toshiba-europe.com/ ... ortMod=901" onclick="window.open(this.href);return false;

Návrat na "Ovládače a BIOSy"