Need for Speed: World

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Need for Speed: World

Príspevok od používateľa STENLY »

Sa nenormálne teším na tento diel. Ešte som nikdy tak nečakal na hru ako na toto. Tento diel bol mojím snom od dielu Most Wanted. Od tohoto dielu som tajne dúfal, že bude nejaké pokračovanie Most Wantedu. Proste mi prečítali myšlienky a vyrobili to. A ešte k tomu aj bonus vo forme mapy s Carbonu... Ďalšia malá túžbička... Teraz vidím, že to nebol len môj sen, ale aj ostatných ľudí vo svete. Konečne niečo normálne, čo príde po sklamaniach ako Pro Street či Shift. Tieto dva menované diely sú proste nepodarky a nemali čo robiť v dieli NFS. Ako zmena to bola, možno pre niekoho, ale ak sa povie Need for Speed,t ak si pod tým predstavím šialené naháňačky v meste s polišmi a poriadny TUNING. Ešte mi tam ale chýba tuning z Undergroundu 2.

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_UtvgGr5id0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_UtvgGr5id0&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa Thrax12 »

tak ak to bude podla toho videa, mne sa to moc nepaci, hlavne tie scifi prvky xD
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa Bird »

aj ja sa tesim, most wanted bola podla mna najvydarenejsia z novsich hier NFS serie. kazdopadne dufam ze tie vybuchy ci co to bolo z tade odstrania
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa Thrax12 »

hej, o tom som hovoril :) ale inak hra vyzera dobre
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa FEAR »

Premna absolutne nic nove... dookola to iste .. nezaujimave, zastarale, :)
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa jackhammer »

nove to asi nic,ale tesi ma ze tuto hru robia na sposob pre mna a vela inych ludi najuspesnejsej casti serie NFS
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa Snake »

NFS je už nič, nuda, nič nové, bude to nahovno, ak sa to prehupne cez 7/10 (bez úplatkov EA), tak to bude zázrak





.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa shiro »

omg, a co chcete nove pri racing hre? ma to vediet lietat alebo varit? taketo kraviny milujem....len za to ze je to nfs, tak si rypneme..tak naprogramujte nieco vy, odbornici. Na jednej strane je pravda ze posledne diely nfs neboli podarene, ale takto pindat na nieco co ste este ani nehrali je maximalne ubohe.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa FEAR »

no ja osobne by som uz asi nic "nove"dalsie nerobil ked nemam co nove ponuknut ...asi tak ... a co ty milujes to milujes ...ja ocakavam slobodu prejavu/nazoru .. a nie ze ma dakto ohuci bo som nic nevymyslel .. ked to chces hrat PROSIM ja nebudem lebo ma to absolutne nezaujima premna je to hnoj .. a ze preteba skvela hra tak ti to nebudem brat. .. hraj ...a este raz hraj ..

ps ..skor je ubohe neprijat /nepochopit iny nazor ..
Používateľov profilový obrázok
Tomco85
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1540
Dátum registrácie: St 28. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa Tomco85 »

Ono sa tu niekomu okrem Porsche Unleashed niektory diel NFS pozdaval resp. este nieco od tejto serie ocakava ? :D
Papagaj#2656

CPU: Core i7 3960X @ 4700Mhz + EK-Supreme HF Motherboard: Asus Rampage IV Formula X79 Ram: G.Skill RipjawsZ 4x4096MB DDR3 2133 9-11-10-28 VGA: EVGA GTX 980 Superclocked ACX 2.0 SLI Audio: Asus Xonar Essence STX + Magnat Quantum 557 5.1/Onkyo TX-SR608 HDD: SSD Crucial M4 256GB PSU: Seasonic SS-1000XP Platinum Keyboard: Corsair Vengeance K70 Black Mouse: Razer Imperator + ROCCAT Hiro 3D Screen: ASUS ROG SWIFT PG278Q Case: Corsair Obsidian 800D OS: Win 7 Ultimate 64bit
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa shiro »

FEAR napísal:no ja osobne by som uz asi nic "nove"dalsie nerobil ked nemam co nove ponuknut ...asi tak ...
tak to chod potom pindat aj na serie NHL, NBA a FIFA, pretoze je tam vzdy rovnake ihrisko, divaci a jedna sa dookola o to iste, pretoze tam tiez nieje co vymysliet.
FEAR napísal:...ja ocakavam slobodu prejavu/nazoru .. a nie ze ma dakto ohuci bo som nic nevymyslel ..
tak potom preco pindas na tu hru? este sa ohanaj nejakou slobodou prejavu za blbosti ktore pises...
FEAR napísal:ked to chces hrat PROSIM ja nebudem lebo ma to absolutne nezaujima premna je to hnoj .. a ze preteba skvela hra tak ti to nebudem brat. .. hraj ...a este raz hraj ..

ps ..skor je ubohe neprijat /nepochopit iny nazor ..
ked je to pre teba hnoj, tak sa o nfs nestaraj a nesir kraviny hodne 10r nevyzreleho decka. Nieje to pre mna skvela hra, tiez sa mi na to nejake veci nepacia, a co? nepustam si hubu na spacir. Je to problem tvorcov, ked to nevedia spravit poriadne.

p.s. - ubohe je pindat na nieco co si ani nehral len preto ako sa to vola a co tvrdi ostatok ludi. Navyse to mas podlozene takymi blbostami ze to az do oci bije.
Tomco85 napísal:Ono sa tu niekomu okrem Porsche Unleashed niektory diel NFS pozdaval resp. este nieco od tejto serie ocakava ? :D
[/quote]
neviem co od toho kto caka ked je to obycajna jednoducha arkada? zmierte sa s tym, ked chces simulator, hraj Live for speed a podobne veci.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa FEAR »

Z cim sa mam zmierovat ? sak ty co si z nervami nadne ? :) ja necakam nic od toho sak preto to nebudem hrat ...ci comu nechapes ... ? nechcem ziaden simulator .. ci este stale co nechapes ? nezaujalo ma to ... preco mi tu nukas co mam hrat? ja si zahram co ma oslovi ... preco by malo ostatnych zaujimat len to ze shiro napise ze je to "bude to fajn hra " a zahra si ju ... co ja nemozem povedat ze mne sa to nepaci ? ci co VLASTNE chces? mam to chvalit ake je to vyborne ? premna to neni VYBORNE .. prosim napis mi este nieco odveci .. ale nepijmi to ze sa to mne nepaci ... prosto tebe sa to paci a ja nemam co do toho kecat .. / ako si mimo chlape
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa NemesiS »

peace.

to neviete rešpektovať názory iných?

každý má právo sa vyjadriť, tak načo atakovať názor s ktorým nesúhlasím :rolleyes:

a teraz k hre...ako sa spomína v prvom príspevku...tuning...to je to prečo som prestal hrať nfs po skončení underground 2...to bola skvelá speedka..ostatné sú iba o hovne(pokojne sa do mňa zadrite, do tejto témy už neprídem)
...nepáčia sa mi scifi-prvky, zas je to o niečo menej reálne...ja nevidím žiadnu inováciu...zas len :drive:
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa HellAngel »

NFS bolo vzdy o zabave a sosobne som rad ze sa to vracia zas do starych kolaji. Je jasne ze okrem novej grafiky, novych aut a tuningovych dielov nic nove neponukne , ale k comu, EA vie pre koho to vyraba. Pro street a Shift boli pre nich prepadak, lebo kazdy od NFS ocakava cistu arkadu a nie pokusy o zavod. Iked som bol poteseny zo shiftu, musim povedat ze ked som si teraz zahral most wanted tak nech radsej ostane EA pri tom co im ide.
Osobne by som ale privital nejaky novy zabavny prvok, nie len cistu kopiu most wanted v novom kabate. Byt EA popozeral by som sa po zavodnych akradovych hrach a pocuval som sa rhacom na jednotlivych hrach paci a skusil nejake tie prvky aj vsadit do tejto serie. Uvidime co z toho vznikne, neratam ze nieco extra ale celkom sa tesim aspon na tu novu grafiku
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1923
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Need for Speed: World

Príspevok od používateľa zodiaq »

Konecne po dlhej dobe NFS ktory bude stat za to a este k tomu MMO.....Splneny davny sen :)
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Hry a problémy s nimi"