CM Hyper 212+ & Magma a regulacia otacok

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
dali
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št 20. Máj, 2010, 13:45

CM Hyper 212+ & Magma a regulacia otacok

Príspevok od používateľa dali »

Idem kupovat procak Athlon II X4 a chcem ho aj pretaktovat. Rozhodol som sa pre chladic CM hyper 212+, ale mi bolo odporucane, ze ten vetrak je dost hlucny, ze mam radsej vymenit za nieco ine. Rozhodol som sa pre magmu, ale ta nema PWM regulaciu, takze to chcem riesit nejakou redukciou. Chcel by som to zapojit do povodneho 4pin cpu_fan, teda potrebujem nejaku redukciu. Na kolko voltov odporucate? 5V alebo 7V? Chcem aby to bolo tiche a hlavne, aby to dobre uchladilo 4jadro, aj ked bude dost vytazovane. Bude stacit tych 7V aj v zatazi? Ci radsej priplatit a kupit nejaky vetrak s PWM regulaciou a pwm regulacia sa uz o vsetko postara, ci sa vlastne vyplati priplatit za vetrak s pwm regulaciou?
Vdaka za kazdu radu
Používateľov profilový obrázok
vazovski
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ut 13. Okt, 2009, 20:42
Bydlisko: Nové Zámky

Re: CM Hyper 212+ & Magma a regulacia otacok

Príspevok od používateľa vazovski »

Tomkocur sa celkom pekne posnazil na inom fore,prestuduj si to: http://www.pcforum.sk/ako-stisit-ventil ... 91787.html" onclick="window.open(this.href);return false;
MB:Gigabyte GA-MA785GT-UD3H ,CPU:AMD Athlon II X3 435,Cooler:NOCTUA NH-U12P SE2, GPU:Integrovana,RAM:2GB DDR3 ,HDD ST350041 8AS Seagate (500 GB, 7200 RPM, SATA-II),HDD2,Audio:Integrovana,CASE:FRACTAL Define R2 (titan grey),PSUCorsair 450W,OS:Win 7 Ultimate 32

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"