padanie multyplayerov

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

padanie multyplayerov

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar neviete niekto v čom je problém ? už tretí deň sa seriem s problémom že mi nechú ísť multyplayeri na hrách :/ .. vždy mi pri nabiehani vyskočí microsoft okno či chcem odoslať chybu alebo to riešiť šak viete .. urobí to hneď napríklad : cod 2 nabieha obrazovka dám tovírňové nastavenia a obrazovka je čierna ako obcvikle no keď už ma ísť ukážka tak mi vyhodí tu chybu všetko do teraz išlo neviem čo s apresne deje updatol som všetky punkbastre ale stejne ... dik
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: padanie multyplayerov

Príspevok od používateľa spencer »

chalani sorry za up ale ja len tak že čo by ste teda robili na mojom mieste :l ... firewall nepoužívam tým to nebude ach ja som taký multyplayerista tak preto mi nalieha :l .. keĎ prídem zroboty tak len dirt 2 hrám jak dilino alebo cryostatis to ale až večer keď je riadná tma a zhasnuté :D
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: padanie multyplayerov

Príspevok od používateľa spencer »

inak dúfam že nevadí že to upujem ... ale už som aj windows preinštaloval a aj celé cod 2 znova to isté multyplayer nejde ale singleplayer ide ... mám tušenie že to je buď to ovladačmi na grafiku alebo v grafike samej lebo predtým som mal integrovanú a nej to išlo ale po osadení 8800gt to už nechcelo ísť napíše mi vždy len program prestal pracovať . chalani to vážne ani jeden z vás nevie nejaký typ ako to sprevádzkovať ?to mi nevravte.


EDIT :chalani sorry už viem kde je problém je v zvukových ovladačoch lebo som čítal http://www.mojewindows.cz/node/2886" onclick="window.open(this.href);return false; a tam to je napísané tak som skúsil zakázať ovladač a ide to .. ale bez zvuku tak čo navrhujete teraz ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
V1CTORY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: So 22. Máj, 2010, 15:54
Bydlisko: Bratislava

Re: padanie multyplayerov

Príspevok od používateľa V1CTORY »

No pokial ti to robi len CoD tak riesenie so zvukom je toto: control panel, zvuk, zaznam, klikni pravym na tu bielu plochu, zobrazit vypnute zariadenia a povol stereo mixer (smesovac stereo). Inac pise to jeden aj na tej stranke co si postol.
MB: ASUS P5K-VM (G33) CPU: Intel Core 2 Duo E6420 2,13 GHz @ 2,80 GHz + E8500 BOX RAM: 2x2GB Kingston HyperX DDR2 800 MHz CL4 GPU: Gigabyte GTX260 216SP 650/2000 HDD: WD Caviar Blue 500GB PSU: Arctic Cooling Fusion 550R Case: biela Monitor: LG W2252TQ-PF Mouse: Razer Lachesis Banshee Blue + Razer ExactMat Keyboard: Logitech G11 Headphones: SteelSeries Siberia HS black + AKG K77Audio: Realtek HD Audio 883 -> S/PDIF -> Philips FR 995 + repro z Philips FW670P / Creative SB Audigy Platinum eX Portable Audio: Sandisk Sansa Clip Plus / SE Xperia U + Pecky (Jays d-Jays vypovedali) Music Gear: Cort EVL-Z4 + Line6 Spider IV 15
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: padanie multyplayerov

Príspevok od používateľa spencer »

viem som to skúšal ale nebolo to tam aj keĎ som dal tu možnosť vidieť aj odpojené ... ale teraz som nainštaloval svoje realtek ovladače od matičnej z visty a stále nič tak som sa pozrel znova na tie zariadenia a už tam ten stereo mixer bol ale bol vypnutý zapol som ho a cod 2 aj 4 idú teraz perfektne ďakuejm ti za pomoc dúfam že niekomu táto viacmenej monológová diskusia pomôže :D
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Hry a problémy s nimi"