Problem s boot cd Win XP

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Ferko12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 14:00

Problem s boot cd Win XP

Príspevok od používateľa Ferko12 »

Mal som v plane na jednom starsom PC(neni moj, presny HW som nepozeral, dufam ze nebude treba) reinstalovat win XP len po vlozeni boot cd(priorita v biose na bootovanie z CD bola nastavena) mi to cd nenaslo, tam kde to napisalo "Press any key to boot from CD" mi nic nereagovalo. XP tam uz instalovane je takze by ist malo(idem robit format+novy Win treba), bios sa dal spustit s "del" takze nepredpokladam ze by bol daky problem s napajanim klavesnice pri starte alebo co. Cd je v poriadku, doma na inych 2 pc sa mi v pohode uplne rovnakym sposobom pustilo. Len este nemam pristup k admin uctu(zabudnute heslo) na tom PC (OS) kde to chcem robit ale nepredpokladam ze by to bolo kvoli tomu.. Mate niekto s tym skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Problem s boot cd Win XP

Príspevok od používateľa xcubus »

je to CD origo ci palene? bootuje na inom kompe? ak ano, pri starte stlacaj F12 (boot menu) a vyber boot from CD...malo by fungovat..ak nie, mas na prd mechaniku, skus ju vymenit
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Problem s boot cd Win XP

Príspevok od používateľa matopd »

Par krat sa mi stalo s usb klavkou, ze do biosu som isiel, ale potom cakala na OS aby sa inicializovala. Cize ak tam mas usb klavku, skus tam pichnut ps2 a uvidis...

Návrat na "Operačné Systémy"