Clash of the Anti-Viruses

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
123johny
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2010, 18:16

Clash of the Anti-Viruses

Príspevok od používateľa 123johny »

Ahojte všetci :-)
Zatiaľ som tu túto tému nevidel, a ak tu je, veľmi sa ospravedlňujem... :smutny:
Na svojom notebooku mám ako antivírus AVG free edition 9.0 a proti spyware mám Ad-aware free edition. Prednedávnom sa mi objavilo, že zadarmo si udpatnúť svoju verziu ad-aware na rýchlejšiu a s antivírusom. Chcel som sa spýtať, či niekto nevie, či sa náhodou tieto dva antivírusy (teda AVG a Ad-Aware) nebudú "biť" :wallbash: Totiž počul som, že mnoho bezpečnostných riešení nestrpí konkurenciu... :furious:
Poprípade, či niekto nevie stránku s tým, ktoré bezpečnostné riešenia sa majú radi a ktoré nie.
Diki moc za pomoc :help: :cool:
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8567
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Clash of the Anti-Viruses

Príspevok od používateľa shiro »

mlatit sa to moze, takze si rozmysli ci ti to za to riziko stoji.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"