Problém s USB klucom

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
juri1412

Problém s USB klucom

Príspevok od používateľa juri1412 »

Mám problem s USB. zacal som kopirovat priecinok s hrou a pocas kopirovania mi napisalo chybu. Tak som dal ze ok a ze tie subory vymazem a znova skusim. ale nedaju sa odtial odstranit. dam tam USB nacita aj subory mozem ich kopirovat na HDD ale nedaju sa vymazat. a ked odstranit tak napise ze "Pozadovany subor sa neda najst. Skontrolujte ci ste zadali spravnu cestu. a ked tam chcem nieco skopirovat tak napise ze polozka sa neda kopirovat poziadavka nemoze byt splnena pre chybu na vstupno-vytupnom zariadeni. aj ked skusim odstranit cez nejaky program tak ho odstrani ale po vybrati a opatovnom zasunuti su tam znova tie subory. a ked chcem naformatovat USB tak windows napise ze nemohol dokoncit a program na formatovanie napise ze je write-protect. vopred dik za rady
wampyr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: So 13. Dec, 2008, 17:02

Re: Problém s USB klucom

Príspevok od používateľa wampyr »

mne to robilo to iste, problem bol v nedostatocnom napajani prednych usb panelov. Naformatoval som to na inom pocitaci s USB 1.1 a uz to slo v pohode.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"