internet T-Mobile ide len 10 sekund

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
wampyr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: So 13. Dec, 2008, 17:02

internet T-Mobile ide len 10 sekund

Príspevok od používateľa wampyr »

Zdravim,

kamos ma net od T-Mobilu (taka biela krabicka....cize asi modem :-) ) a ked sa chce pripojit na net tak to nejde. Pozeral som podrobnosti o stave siete a DHCP server prideli ip adresu, ktorej platnost skonci za 10 sekund. Za tu dobu sa ani nedostanem na net. Ak vyberie adapter zo zastrcky a vrati spat DHCP prideli ip adresu s platnostou na 1 hodinu. Potom net zase vypadne.
Ak spustim prikazovy riadok a dam ipconfig/release tak vypise ip a masku same nuly (0.0.0.0), pricom ale v podrobnostiach o sieti je pridelena a aj ukazana ip. Ak dam ipconfig/renew tak prideli "novu" ip (tu istu s vyprsanou platnostou) ale ipconfig release su zase same nuly. Neviete niekto ako to obist/zrusit/spojazdnit? Dakujem.

Virusy som skontroloval ziadne tam niesu. Antiviry: Avira free, spyware terminator, spybot, spyware doctor, Eset online scanner, Eset smart security...(nie, niesu vsetky naraz nainstalovane)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: internet T-Mobile ide len 10 sekund

Príspevok od používateľa matopd »

Cau,

a co ti inokedy dava ipconfig /release??? Ved ten uvolnuje IP protokol... Ale tak mi napadlo, volal si providerovi? Mozno by si mal zacat tam.

m

Návrat na "Siete"