pokles FPS

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
foraid
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 04. Júl, 2009, 19:53

pokles FPS

Príspevok od používateľa foraid »

nazdar
nainstaloval som si win7 ultimate 32bit aj s aktualnymi aktualizaciami a najnovsimi drivermi na graficku kartu atd...(procesor Core T8100, GF karta M8600GT, 3GB ram)
problem je v tom, ze vo vacsine hier (napr. fifa 11, mafia II) ale aj pri menej narocnych hrach (CS) zaznamenavam nahly pokles fps.
Napr. hram sa fifu, vsetko ide uplne v pohode, a zrazu mi to zacne na minutku-dve brutalne sekat a to iste je aj pri ostatnych hrach.
snazil som sa na nieco prist, pozeral som si procesy, vsetko je tam v poriadku, ziadna aplikacia nebezi na pozadi co by to mohla robit, fakt uz neviem cim by to mohlo byt, nemozte mi niekto poradit ? dakujem
Lionisimo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: St 19. Máj, 2010, 18:12
Bydlisko: Handlova

Re: pokles FPS

Príspevok od používateľa Lionisimo »

Neprehrieva sa ti nieco? ja som mal podobny problem, ram-ky sa mi prehrievali a sekali mi hry a padali... skus sa ich jemne dotknut ci nie su nahodou moc horuce. Ale pokial ti to nerobilo doteraz tak to bude asi nieco ine, ja som menil chladic na procaku a preto sa mi zacali prehrievat.
CPU: AMD Phenom II X4 940 Black Edition - 3 GHz, cache L3 6 (default) / CPU-COOLER: NOCTUA nh-u9b / MB: MSI 790XT-G45 / RAM: A-DATA Vitesta Extreme Edition DDR2 CL 4-4-4-12 2x2 GB @ 800 MHz (default) / HDD: WD WD1001FALS 1TB (32MB cache) / DVD-RW: ASUS DRW-2014L1T / PSU: COOLER MASTER Silent Pro M 500W / CASE: NZXT Hades / VGA: ASUS ENGTX460 DirectCU 2DI/1GD5 / SOUND: CREATIVE Sound Blaster X-Fi Fatal1ty / SPEAKERS: Logitech Z-2300 / LCD: BENQ G2420HDBL 24" (Full HD, LED) / KEYBOARD: LOGITECH diNovo Edge / MOUSE: LOGITECH MX Revolution
foraid
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 04. Júl, 2009, 19:53

Re: pokles FPS

Príspevok od používateľa foraid »

nn nemyslim si ze je to problem s prehrievanim, nemam sa ako dotknut tych ramiek, pretoze je to problem s notebookom. skor si myslim ze chyba bude v OS, kedze na XPcku mi to islo vsetko v pohode
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: pokles FPS

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Ak je to nejaký stredne starý NTB, tak HW sa moc nekamaráti s Win7.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06

Návrat na "Operačné Systémy"