pripojenie PPC k PC

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

pripojenie PPC k PC

Príspevok od používateľa Kicker »

Zdravim.

Mam SE Xperia X1 a chcem ho pripojit k PC aby som si tam mohol nahadzat nejake filmy, apps...
Problem ze ked ho pripojim tak mi ho nikde neukaze.. nainstaloval som Windows Mobile Device Center, ale ani tak ako keby bol odpojeny.. ale pritom je pripojeny... windows po pripojeni PPC chvilu hlada ovladace, ale nakoniec ich nenajde.. Ked chcem data kopirovat cez citacku priamo na pametovku tak ked nieco dam kopirovat tak mi windows napise ze zariadenie je odpojene a ze ho mam znovu pripojit..

Ja uz fakt neviem co s tym.. teraz som koli tomu nanovo preinstaloval windows, ale nepomohlo ani to.. :(
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Re: pripojenie PPC k PC

Príspevok od používateľa koco11 »

v nastaveniach by malo byt use serial connection ci ako sa to vola...vo windows mobile to zvykne pomahat ak ti nenajde zariadenia.(mari sa mi ze to bolo v zlozke nastavenia,pripojenia,active sync)
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1

Návrat na "Mobilné PC"