shoparena.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

shoparena.sk

Príspevok od používateľa GASPi »

Mate niekto skusenosti s ehopom http://www.shoparena.sk/ ?
Vdaka.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2233
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: shoparena.sk

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Pred cca 2-3 mesiacmi som tam nakupoval - po prvy krat. Boli to iba nejake hlodavce a podobne prislusenstvo ku pc (cca 200€). Objednaval som v sobotu vecer, dodacia doba pri tovare bola uvedena do 48 hodin. Ihned mi prisiel email so zaregistrovanim objednavky do systemu a v nedelu podvecer prisiel dalsi email so zmenou statusu objednavky na "prebieha naskladnenie". V pondelok podvecer mi prisiel dalsi email, ze objednavka bola odoslana a bude dorucena nasledujuci pracovny den. V utorok vsetko prislo pekne zabalene v krabici, kde bola prilozena aj faktura. Platba bola v hotovosti kurierovi (na dobierku), kedze v novych/pre mna neznamych obchodoch platim minimalne po prvy krat na dobierku.
Co bolo zaujimave, tak tovar prisiel zo Ziliny - asi nejaka forma "preposlania" od dodavatela :).

U mna zatial prevlada spokojnost, urcite tam nakupim znova v buducnosti.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"