SPYWARE ?

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
lanza
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 23:09

SPYWARE ?

Príspevok od používateľa lanza »

V poslednom case mi zacal blbnut notebook (lenovo i550p), akonahle ho zapnem neprihlasi ma klasicky cez veriface (skenovanie tvare namiesto otlacku prsta) nespusti sa mi kamera a ked zadam heslo tak po niekolkych minutach mi zacne mrznut pc, spustim spravcu a tam mi ukazuje takmer 100 % tnu zataz pamate ale pritom procesor je takmer na 0 a nemam spusteny ziaden program dokonca ani prehliadac.Tak po priblizsne 15 tich minutach to prestane a ide pc uplne normalne.Ked ho vsak vypinam najskor zavriem uplne vsetko co mam a potom dam vypnut pc a to este musim cakat kym mi to uzavrie nejake programy v pozadi pricom tam nic nemam zapate.Je to relativne novy pc(4 mesiace) s procesor je core i5 450m 4gb ram .Myslel som najskor ci nie je problem s modulmi ramky ale cpuz mi detekuje oba kusy preplneny disk nemam daval som aj cistenie a defragmentaciu ale stale to pretrvava skusal som skenovanie so smart security ale nic mi nenaslo.Pocul som vsak ze nod nedetekuje dobre spyware tak skusim este nejaky nainstalovat.Pokial mate ine navrhy alebo skusenosti bol by som rad keby ste mi poradili vopred vdaka
Používateľov profilový obrázok
Thunderbolt
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 340
Dátum registrácie: Št 02. Apr, 2009, 18:55
Bydlisko: Košice

Re: SPYWARE ?

Príspevok od používateľa Thunderbolt »

Tak pokiaľ niečo na spyware, tak "Malwarebytes Anti-Malware" alebo "SuperAntiSpyware". Tieto používam a zachytia aj to čo NODka alebo iné antiviraky nie. Sú free pokiaľ chceš len jednorázový sken.
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPU Cooler: Scythe Fuma 2 MB: MSI MPG B550 Gaming Edge WIFI GPU: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 6900XT 16GB RAM: Crucial Ballistix 4x32GB 3200 Mhz Cl 16 SDD1: Samsung 980 Pro 1TB SSD2: Samsung 980 Pro 2TB PSU: Corsair RMx 750 CASE: Fractal Design Meshify S2 Dark TG LCD1: LG 34GN850 LCD2: EIZO EV2450-BK OS: Windows 10 Pro 64-bit DAC/Amp: Schiit Hel

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"