vratit skrinku?

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

vratit skrinku?

Príspevok od používateľa Thrax12 »

cawte, vcera mi prisiel Fractal R3, spokojnost, vsak kym som si nevsimol, ze ked otvaram dvierka, tak sa do nich vytlka ciara, keby do nich kopem alebo to otvaram extra sa naudujem, dalej tie gumicky co su na skritie kablov, neprilepene ani nic! pomaly kazdy kabel co dam, tak ju musim o skrinku znova pripevnovat, myslel som, ze Fractal je kvalitka, no ale po tomto uz niesom tohto nazoru :( neviem ci ma este dakto takyto problem, ale tak tie vratka ako budu vyzerat po mesiaci? pol roku, roku? ked ju mam pomaly 24 hodin, a skrinka uz nese svoje dost znamky pouzitia? dakujem

PS keby ju vratim, mozem si pytat naklady na dopravu? viem ze do 7 dni mam pravo tovar vratit, ale vratia naklady? dakujem
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: vratit skrinku?

Príspevok od používateľa GABO »

No teba ako zákazníka mať tak sa zastrelím asi. Radiť sa radiš pol roka, 85 tisíc vlákien a výsledok je, že si prekvapený...bože.

1. Gumy na vedenie káblov majú byť tak ako sú, nemajú byť prilepené ani nikdy neboli. To že vypadnú je nešikovnosť tvojích rúk...(viz. Nvidia skrinka aj tam mám pocit, že nedopadla dobre...pod tvojimi rukami)

2. Aký pásik v predu...odfoť...jedine, že v dvierkach sa nachádza nová forma života, ktorú objavila NASA a živí sa plastom. Samo od seba sa nespraví nič...

3.Asi si úplne mimo chlapče, prepravu Ti nikto nevráti však tá prebehla....nechceš pýtať ešte aj náklady za to, že si bol medzitým čo skrinka bola na ceste cikať? A že skrinka nesie známky použitia za 24 hodín..? Toto tiež nechápem však si ju mal vložiť aj s krabicou do banky minimálne na 150 rokov pre ďalšiu super generáciu ...

Rozum mi ostáva stáť z niektorých ľudí nič v zlom....
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Re: vratit skrinku?

Príspevok od používateľa Thrax12 »

GABO napísal:No teba ako zákazníka mať tak sa zastrelím asi. Radiť sa radiš pol roka, 85 tisíc vlákien a výsledok je, že si prekvapený...bože.
preto som este v tichepc nic nekupil, ;) problem vyrieseny v inej teme, ktoru som nezalozil ja, takze myslim, ze sa moze LOCK :)

PS. nema to tu uz teda pre mna vyznam, s tou CM690 co som spravil, to ma stve stale, tak ale co uz :)

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"