Reklamacia fonu

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
Pixel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 896
Dátum registrácie: Št 23. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Reklamacia fonu

Príspevok od používateľa Pixel »

Zdravim potreboval by som poradit . Tohto roku v january som si z pixmanie kupil mobil konkretne nokia 5800. Pocas roka som ho 3xreklamoval :1,reklamacia vadne body na displayi (tato vada sa opakovala este raz ale v nokia care to expresne vyriesili a v zarucaku je to poznacene ako jedna reklamacia ) 2, reklamacia rozisiel sa mi ramik nad displayom 3, reklamacia hovorovy reproduktor chrcal pocas hovoru ..tato vada pretrvava do dnes .. Uz ma ten telefon vytaca furt je na reklamacii furt v nom daco nejde .

Moja otazka znie mam pravo na vratenie penazi :?: :?: Novy kus tohto telefonu by som uz asi nerozchodil ......
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8583
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Reklamacia fonu

Príspevok od používateľa shiro »

pravo mas po 4x roznej vade alebo 3x rovnakej...
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Pixel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 896
Dátum registrácie: Št 23. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Reklamacia fonu

Príspevok od používateľa Pixel »

tak mi tam zas len daco vymenia ... :cry: :?: :?: (uz ani do zarucaku nie je kde pisat dalsiu opravu )

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"