Hladam dobré MMORPG

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
MoQwai
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 863
Dátum registrácie: St 12. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Plešivec

Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa MoQwai »

Ahojte , hladám nejaké dobré MMORPG , rozmýslali sme s bratom nad WOW battle chest zatial a potom dokupovať ostatné DD...Neviem okrem wow som zatial velmi nehral nič , je dačo dobre este ? Dakujem
CPU AMD Ryzen 5 3600 4,25 GHz Vcore 1,35V MB Asrock B450m Pro 4 RAM ADATA XPG SPECTRIX D80 16GB DDR4 3200MHz CL16 GPU GIGABYTE RX 5700 XT GAMING OC 8G @ Core 2GHz + Mem 875MHz 1,08V + 50PL PSU Fortron Hyper M 700 HDD ADATA SX8200 Pro 512GB CASE Fortron CMT 510 Monitor LG 29UM68 Ultrawide Mouse Roccat Kiro Keyboard Razer BlackWidow ultimate
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Skus AION, ale tam ako jednotlivec nis nespravis... tam sa proste musi chodit s klanom ;)
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa Endy »

Lineage 2
Spock884

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa Spock884 »

Ahoj,hram aktivne WoW uz sest rokov,vlasne od Vanily.Momentalne s prichodom Cataclysm som sa rozhodol prestat.skusil som Aion medzi tym,Warhammer online,LOTR online akratka vsetko.Problem je ten ze WoW je top blizzard odvadza super pracu,ale vramci mojej osoby uz toho mam dost.
Momentalne cakam na Star Trek old republic,to bude pecka..inak o chvilu tu je Tera online.
Používateľov profilový obrázok
Return
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 697
Dátum registrácie: Pi 24. Sep, 2010, 18:01
Bydlisko: okr. Lučenec

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa Return »

Aion som hral 2 dni na jednom open beta teste nejak ma to nechitilo.
Lineage 2 som hral/hram uz pomaly 4 roky, je to celkom rozdielne od wow, nemas rozdeleny server na 2 skupiny ale klany/quildy maju medzi sebou wary a aliancie, expis zabijanim mobov/priser a nie ukolmy ako vo wow
celkove sa mi pvp system paci jeden klan cisto len z nudy moze uplne zastavit pokrok ineho klanu v hre :)
velkou vyhodou je velke mnozstvo hratelnych ras a povolani a sub class system (si mozem pridat k hlavnemu charu uplne odlisny takze sa nezacnes nudit hranim stale za to iste povolanie, zaroven zo subiek ziskas skilly pre hlavne povolanie)
ale free servery celkove upadaju na oficu neviem aka je situacia
skus tera online alebo si pockaj na GuildWars 2 sa tiez chystam na ofic ked to bude :)
Rest in Pieces
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Athlon II x3 455 3.3 @ 3.6Ghz
Cooler: Scythe Ninja Plus rev. B
MB: MSI 870 - C45
RAM: 2 x 2GB Kingston 1333Mhz
GPU: Sapphire HD5770 850/1200 @ 960/1350Mhz
PSU: Fortron Saga II 500W + Enermax TBS 120mm
HDD: Samsung F3 DT 500GB + WD AAKS 320GB
LCD: Samsung SyncMaster 943BW 19"
Mouse: SideWinder
Audio: Xonar DS / AKG K512 / Creative A320 (na filmy)
NetBook: Asus 1015P (10,1", Atom N450, 2GB DDR2, 250GB HDD, W7 HP)
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa Lithil »

Osobne WoW nedoporučujem. Zo zdravotného, morálneho, finančného hľadiska. Takisto súhlasím so spockom, čo sa týka cataclysmu = xP ... Tá hra bola hardcore pri classic wowku alebo ešte daj daj tbc, teraz už to je tak, že napojíš, ak nespávaš dáš za 5 dní 85 lvl za ďalších 5 dní máš komplet pvp eq a šup sa do wsg ... nič pre milovníkov rpg (mmorpg) kedže lahšia hra to už byť nemôže. Čo sa týka free serverov = odpad, možno tak na anthorii kvalitné pve, ostatok serverov len pastva pre oči ale nie pre gameplay. Na offi sa ti oplatí ísť ak máš peniaze na dd a na mesačné poplatky, no upozorňujem, že ak tam budeš hrať 2 roky a prestane ťa to baviť, pozreš dozadu koľko peňazí si v tom nechal a prečo :-D . Čas to žerie až grcať xP , ak chodíš do školy priprav mamu na zhoršenie známok o 2 stupne :hysterical:
O ostatných hrách neviem povedať...
btw : môj názor si preformuj ako chceš...
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2070
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

Ja hravam uz dlhsi cas lineage2, to sa mi zatial zda take najlepsie a ked ma to nahodou prestane bavit, tak si len najdem dalsi free server a mam o zabavu na par tyzdnov vystarane. Za 11 mesiacov ma byt guild wars2, na to som velmi zvedavy, a zatial to vyzera tak ze to bude velmi dobre. Wow som tiez hral, ale nepacilo sa mi to, pretoze sa mi to zdalo prilis rozpravkove a strasne jednoduche a tiez sa mi zda divne ze postava tam sekne normalnou rychlostou, potom stoji na mieste chvilku, nehybe sa a az potom zase sekne, to bolo strasne odveci podla mna (v lineage aj aion su vsetky pohybi pekne plynule) a po case hra celkovo zacala byt nudna a uplne najviac mi vadilo, ze som nemohol zabijat svojich. Aion sa mi velmi pacil, ale nedavno som to prestal hrat lebo uz ma to nejak prestavalo bavit a platit za nieco co si pustim dva krat za mesiac sa mi zdalo blbe. Hral som aj nejake free mmorpg napriklad metin a este nejake somariny co si uz nepametam nazov, ale to islo velmi rychlo prec z pocitaca lebo to sa mi nepacilo ani trochu.
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
mmichalll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št 30. Nov, 2006, 02:00

Re: Hladam dobré MMORPG

Príspevok od používateľa mmichalll »

WoW - bud plateny server (ofik) alebo na free server (casto vela bugov ale bez mesacnych platieb)
Lineage 2 - plateny alebo free licencia (funguje skoro vsetko ako na ofi)
Guild Wars
Aion - aj na free serveroch to ide dobre
EverQuest
alebo skus tu http://mmohut.com/
Deus Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
*Asus Gryphone Z87 * Core i5 4670K * Geforce GTX 770OC 4GB * 32GB DDR3 * Samsung SSD 840 Pro 256GB * Seagate 7200.12 3TB * WD Red 3TB * DVD-RW SH-224DB * Enermax Revolution87+ ERV550AWT-G * Win 8.1 64bit*Monitor Dell UltraSharp U2412M*

Návrat na "Hry a problémy s nimi"