Interaktívny model areálu - flash?

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
di@blik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 09:26
Bydlisko: Žilina

Interaktívny model areálu - flash?

Príspevok od používateľa di@blik »

Ahojte, dúfam, že som to zaradil do správnej sekcie.

Chcel by som vás poprosiť o pomoc, informácie. Potreboval spraviť interaktívny model areálu.
Model areálu už mám spravený. Model je odfotený zo štyroch pohľadov, vždy pootočenie o 90°, teda sú to štyri foto. Na modeli sú samozrejme nejaké budovy.

Interaktivita by mala spočívať v tom, že by tam mali byť dve tlačítka, ktorými by sa dal vždy otočiť pohľad o 90° v požadovanom smere. Ďalej v tom, že po nájdení kurzora na budovu sa kurzor zmení na kurzor indikujúci odkaz a táto budova sa vysvieti na červeno a objaví sa popiska, kde bude názov budovy. Popiska by mala sama zmiznúť po presunutí kurzora. Budova by mala byť "klikateľná" - preto tá zmena kurzora. To znamená že po kliknutí na ňu by sa mala otvoriť nová stránka, kde budú informácie o tejto budove. Takto by to malo fungovať z každého pohľadu resp., otočenia.
Spravil som aj ukážku ako si to predstavujem:
http://www.areal.obkladanie.eu/

Po kliknutí na tlačítko by sa pohľad mal zmeniť tým spôsobom ako sa mení na ukážke. Foto jednotlivých uhlov pohľadov s jednotlivými vysvietenými budovami samozrejme mám. Predpokladám, že to bude musieť asi byť vo flashi.
Nevedel by niekto s tým pohnúť? Alebo mi niekoho odporučiť? Zadarmo to nechcem
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Interaktívny model areálu - flash?

Príspevok od používateľa newmi »

mno vo flashi som daaavno nerobil ale myslim, ze tiez tam je nieco take ako "hoover" efekt pri html. Dakto skusenejsi vo flash ti to mozno aj presnejsie povie ako na to.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Programovanie"