Problemy s HDD..

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
MadWizard
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 01. Feb, 2011, 13:33
Bydlisko: Humenne

Problemy s HDD..

Príspevok od používateľa MadWizard »

Zdravim mam velky problem so svojim HDD. Taktoval som si cpoucko ale asi to bolo nanho moc tak som oprehodil jumper na doske . Popritom som este skontroloval kable pretoze so bol zvedavy ako dopojim svoju novu graficku a novy hdd ktory som sa chystal prave kupit. Zapol som pc pociatocne diagnosticke obrazovky boli v poriadku nasledne sa mi zobrazi Obrazovka s : Non- System disk or disk Error. Replace and strike andy key when ready. Cize zrejme mi nechce najst alebo cosi s diskom , lenze v biose mi najde stale ten disk vsecky parametre. Fakt neviem co uz dalej skusal som secky kable ci su zapojene a mam to podla mna napojene spravne. V disku asi problem nebude pretoze som sa rozhodol o 2 dni nato kupit novy disk ktory by som kupil aj bez toho, skusil som to s novym ale uplne to iste. Skusal som aj prehadzovat kabel z SATA 1 do SATA 2.. 3 ... 4. V povodnom stave bol v SATA 4 pozicii. Neviem sa dalej pohnut.Zeby nieco so zdrojom ? prosim o pomoc diky.
celaskona

Re: Problemy s HDD..

Príspevok od používateľa celaskona »

vyber disketu z mechaniky, alebo prehod bootovanie na systemovy disk.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"