TX-P50G20E epic fail

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
pouzivatel99991283

TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa pouzivatel99991283 »

Zdravim, Ma niekto tento TV? Zasnem nad jeho vykonom, a to obzvlast ked je zobrazene svetla farba, ale dnes ma potesil este viac. Youtube mi dava Error" bad content. Tak ja mu dam bad content, ban *** TV a nie content, mozn otak v jeho head.
Rad by som vedel, ci toto robi len mne alebo je to zas nejaky problem zo strany youtube ?
Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa zoom »

Soudruhu, je nacase skoncovat s predpotopnou plazmou a kupit si technologiu zajtrajska, napr. tento skvely LED TV, Samsung UE46C6500. Pozornost venuj technologii Wide Color Enhancer Plus™, jej popis hovori sam za seba:
"Táto funkcia analyzuje každý pixel a roztiahne ho do tretieho rozmeru. Získate tak najúplnejšie a najvernejšie farby, aké ste kedy na televízore videli."
Chapes to, kazdy jeden pixel bude roztiahnuty do tretieho rozmeru. Na zaver som si dovolil malu simulaciu Wide Color Enhancer Plus™ oproti beznym srackovym TV.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa Reinok »

zoom teraz som nepochopil robíš si z neho srandu, je to nejaká skrytá reklama, alebo.....

pretože ten obraz je humus....pleť má namiesto prirodzenej farby farbu povrchu slnka... :?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa glirpi »

a pije vtacie mlieko a miesto krasnej brunety mame rysavku .. len tak dalej "treti rozmer pixelu" :D v tom samsungu by sa fakt mali radsej venovat chladnickam ..
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa dargy »

zoom napísal:Soudruhu, je nacase skoncovat s predpotopnou plazmou a kupit si technologiu zajtrajska, napr. tento skvely LED TV, Samsung UE46C6500. Pozornost venuj technologii Wide Color Enhancer Plus™, jej popis hovori sam za seba:
"Táto funkcia analyzuje každý pixel a roztiahne ho do tretieho rozmeru. Získate tak najúplnejšie a najvernejšie farby, aké ste kedy na televízore videli."
Chapes to, kazdy jeden pixel bude roztiahnuty do tretieho rozmeru. Na zaver som si dovolil malu simulaciu Wide Color Enhancer Plus™ oproti beznym srackovym TV.
Obrázok

aj keď tu nemám veľa príspevkov, ale toto ma teda dostalo "kupit si technologiu zajtrajska, napr. tento skvely LED TV", "Získate tak najúplnejšie a najvernejšie farby, aké ste kedy na televízore videli." :hysterical:
také "reálne" farby som naozaj ešte nikdy nevidel ale ak toto je technológia zajtrajška tak to radšej aj najlacnešiu plazmu a bude to určite lepšie.

pouzivatel99991283:
skús sa trošku pohrať s nastaveniami obrazu. nechce sa mi veriť, že by si to nevyladil k svojej spokojnosti.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa faugusztin »

zoom & spol, skuste mi vysvetlit o com hovorite ? Autor sa pytal na problem s youtube prehravanim v jeho TV, a vy riesite farebne podanie ? Na farby si iba postazoval, vylial si srdce, no to nie je to kvoli comu tuto temu vytvoril.

Takze poprosim k teme :).

A k autorovi - taketo otazky je vhodne pisat hlavne vyrobcovi, pretoze ak je fakt nejaky problem, tak on ti dokaze urcite pomoct.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa zoom »

OP vo svojom poste vyjadril starost s podanim farieb na TV a kedze toto je diskusne forum, ja som sa k tomu vyjadril a vhodne som ilustroval rozdiel medzi tymto a jeho buducim televizorom.

Co sa tyka nefungujuceho YouTubu, stacilo hladat 2 minuty na Google a bolo by vidno, ze tento pripad nie je ojedinely a nevztahuje sa na konkretne zariadenie. Na vine je sluzba Viera Cast, mozno v spojitosti s nejakymi upravami YouTube stranky. Ludia sa na to stazuju tu alebo tu (posledny post od Billa Hicksa). Riesenim je cakat, kym to Panasonic neopravi na ich strane a medzitym mu mozno napisat par mailov. Ako hovoris, my s tym neurobime nic.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: TX-P50G20E epic fail

Príspevok od používateľa faugusztin »

Tie farby boli iba na urovni "povzdychnutia" :-), dovod preco uzivatel pisal bolo nefunkcne prehravanie youtube. Vid hlavna otazka "Rad by som vedel, ci toto robi len mne alebo je to zas nejaky problem zo strany youtube ?".

Návrat na "Hardware všeobecne"