Men of war assault squad

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Mester222
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2010, 08:54

Men of war assault squad

Príspevok od používateľa Mester222 »

Skúšali ste niekto tuto hru? Podla mňa je to super stratégia asi najlepšia čo je.
Ide o to že v tej hre mám málo FPS aj keď prevyšujem doporučené požiadavky. V niektorých prípadoch 10-15 FPS čo je dosť málo.
zostava
M2N-E, AtlonII X4 640,3GB Ram, GTX 460 1GB ,Win7 samozrejme najnovšie ovladače a disk po defragmentací
Kalin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: So 15. Jan, 2011, 19:32

Re: Men of war assault squad

Príspevok od používateľa Kalin »

Skus si znizit graf. naroky. Mne to ide na notase so zabudovanou grafikou, takze tebe by to pri znizeni narokov malo ist uplne v pohode. Inak vo svojom zanri je to velmi dobra, no menej znama strategia, tiez som pri nej stravil velmo vela casu.
Mester222
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2010, 08:54

Re: Men of war assault squad

Príspevok od používateľa Mester222 »

chalani potrebujem poradiť
Kúpil som si túto hru v obchode klasika krabicovú, ale chcem to hra%t cez Steam , da sa to ?
neviem to tam zaregistrovať musí biť hra kúpená na Steame keď chcem hrať cez steam diki moc
Mester222
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2010, 08:54

Re: Men of war assault squad

Príspevok od používateľa Mester222 »

Nech robím čo chcem tak mi to stále seká , mam nový win a ovládače , maximálne dosiahnem 15 FPS v hre čo je o ničom , podla mňa je to zle optimalizované a ten Engine sa vôbec nepodaril vývojárom.
Záhadou pre mne ostáva ako je možne že to iným ide dobre, neviem, ak niekto vie ako hru rozbehať plynule keď odporúčané požiadavky prekračujem tak mu dám nobelovú cenu

Návrat na "Hry a problémy s nimi"