Windows 7 a problemy z PC

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
pato3691
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 08:01

Windows 7 a problemy z PC

Príspevok od používateľa pato3691 »

Cavte , nevedel som kde mam tuto temu zaradit tak som ju dal sem . Ak som ju zaradil zle tak sa ospravedlnujem - Rozhodol som sa popisat môj problem co najlepsie aby mi vedel niekto pomôct . Takze :
Vcera som hral hru COD 6 . Spadla mi hra a Windows zacal pracovat uplne ale uplne pomaly . Kym preplo pesnicku , kym som otvoril ikonu alebo kym mi nacitalo stranku neskutocne pomaly vsetko slo . Tak som sa rozhodol pre Reinstal . Predsa ten Windows som ho mal v Pc uz skoro 1 rok ale udrziaval som ho pravidelne kontroly a cistenie . Po reinstalovani islo vsetko OK . nainstaloval som aktualizacie a nasledne som zacal instalovat programy t.j. Skype , Mozila Firefox , Deamon tools , Nod 32 , Ati tray tools . No zrazu mi vyhodilo okno Program skype prestal pracovat . pustil som mozilu a isiel som si pustit video vzdy mi vypisalo Zasuvny modul Adobe Flash player zlyhal . Tak restart PC . To nepomohlo . Volal som kamosom ci nevedia cim to môze byt nikto nie tie programy vzdy som pouzival vzdy bolo vsetko OK . Tak som vyskusal znova reinstall kedze som mal cas . Opet nainstaloval som aktualizacie a nasledne programy Skype , Firefox , Nod 32 , Deamon Tools , Ati tray tools no opet program skype prestal pracovat , Firefox robila to iste Adobe flash player zlyhal . nechapavo som si stiahol iny prehliadac bol to Google Chrome . Ten mi vypisal to iste . Adobe flash player zlyhal . Tak som vypol program Ati tray tools cez neho som si taktoval grafiku o nieco vzdycky som pouzival toten mam ho uz XX rokov . Zrazu mi nabehol skype a isli prehrat videa . No fakt nechapavo som krutil hlavov predsa tolko rokov ho mam a teraz toto ? Takze ako dalsi krok som klikol na Tento Pocitac a dal vlastnosti systemu a index hodnotenia . To co som vydel ma uplne dorazilo . Kazda polozka co sa tam nachadza mi klesla o nejake desatiny . Uplne nechapem preco . Dam vam sem screen budete mat tam kolko som mal a kolko mam teraz . prosim vas ja uz neviem co mam robit . Prosim vedel by mi niekto poradit ? Dakujem
_____________________________
PC :
AMD Athlon X2 2,4 Ghz 4600+
3 GB DDR2
ATI Readon HD 5670 512 MB
Segate 360 GB

//edit
Este sem pridavam obrazok , akosi to tu nevidim a dal som to do prilohy .
http://img.obrazok.com/Snimka.2m1m.jpg
//edit
Skusil som dat este raz vypocitat index hodnotenia ale dockal som sa takej to peknej hlasky
http://img.obrazok.com/Snimka1.jpg
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Windows 7 a problemy z PC

Príspevok od používateľa mirjak »

skus pozriet stav hdd cez nejaku diagnostiku, hdtune alebo tool od vyrobcu - ja to z popisu tipujem na odchadzajuci disk (v lepsom pripade kabel), zaroven nabootuj a potestuj pamate v memtest86
pato3691
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 08:01

Re: Windows 7 a problemy z PC

Príspevok od používateľa pato3691 »

HHD som presiel cez HD Tune 0 % vadnych sektorov vsetko zelene prenosova rychlost 70 mB/s . Prebehol som vsetko cez tool od vyrobcu teda nabehol bios stlacil som F12 vsetko Passed a zelena fajka . Skusil som znova dat Windows a neinstalovat aty tray tool no uz to neslo . Minule som mal z tym tiez problem jednoducho Windows loading files dojde ku koncu sekne sa to a hodinu cakat kym sa otvori tabulka kliknem install a dalsiu hodinu . Potom to uz slo . Tak neviem :(
Lionisimo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: St 19. Máj, 2010, 18:12
Bydlisko: Handlova

Re: Windows 7 a problemy z PC

Príspevok od používateľa Lionisimo »

instaloval si si aj Sp 1? Lebo mne to podobne somariny tiez zacalo robit, pokial som nemal SP1 tak vsetko islo v pohode a po nainstalovani som sa nestihal divit co sa deje :) aj som preinstaloval system hodil sp 1 a znova, takze ak ho mas aj ty, tak to bude pravdepodobne dovod.
CPU: AMD Phenom II X4 940 Black Edition - 3 GHz, cache L3 6 (default) / CPU-COOLER: NOCTUA nh-u9b / MB: MSI 790XT-G45 / RAM: A-DATA Vitesta Extreme Edition DDR2 CL 4-4-4-12 2x2 GB @ 800 MHz (default) / HDD: WD WD1001FALS 1TB (32MB cache) / DVD-RW: ASUS DRW-2014L1T / PSU: COOLER MASTER Silent Pro M 500W / CASE: NZXT Hades / VGA: ASUS ENGTX460 DirectCU 2DI/1GD5 / SOUND: CREATIVE Sound Blaster X-Fi Fatal1ty / SPEAKERS: Logitech Z-2300 / LCD: BENQ G2420HDBL 24" (Full HD, LED) / KEYBOARD: LOGITECH diNovo Edge / MOUSE: LOGITECH MX Revolution
pato3691
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 08:01

Re: Windows 7 a problemy z PC

Príspevok od používateľa pato3691 »

Nie nie SP1 som neinstaloval .

Návrat na "Operačné Systémy"