Pristup ku internet.stranke

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
kibukaj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 30. Dec, 2007, 08:00

Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa kibukaj »

Zdravim
Potreboval by som poradit,vopred sa ospravedlnujem ak som temu zle zaradil,ale vhodnejsiu som nenasiel.
moj problem je v tom ze:
dal som si u firmy vytvorit intern.stranku,1.chybu som urobil ze som s firmou neuzavriel zmluvu o dielo....a firma vyfakturovala mne ,,programátorské služby na stránke,,
,stranku nahodili pred mesiacom,len sa zacali objavovat chyby na nej...majitelovi musim pisat 5 emailou aby sa unuval mi odpisat...... ale opravy som sa nedockal zatial..hlavnou chybou je ze mi odmieta da pristup ku FTP serveru,teda k miestu kde je ulozena web stranka,vraj kvoli ochrane jeho systemu,takze si nemozem opravit chyby ani na nej ,tak sa chcem spytat,mam nejake zakone pravo sa dostat ku vlastnej web stranke?
Diky za odpoved
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4580
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa killswitch »

ak nemas zmluvu, tak predpokladam, ze nie :-) na zaklade coho by si sa chcel nejakych prav domahat?
jedine, ze by si mal svedka, ktory by dosvedcil uzavretie ustnej zmluvy. predpokladam, ale ze stranka nema taku hodnotu, aby si vobec nieco taketo riesil.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa newmi »

hm, ty mas domenu ale webpriestor nemas vlastny? :rolleyes: Tak sa proste presun inam ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
kibukaj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 30. Dec, 2007, 08:00

Re: Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa kibukaj »

tvorca web stranky mi nechce poskytnut pristup ku udajom na priestore
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa newmi »

ale vlasticke prava su koho. Za co si zaplatil? Za priestor, domenu? A ty si ten priestor mal predtym ako ti vytvorili tu webstranku? Napis to poriadne, podrobne aka je situacia , ide do z teba jak z chlpatej deky :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Pristup ku internet.stranke

Príspevok od používateľa glirpi »

to vyzera tak, ze si si dal iba vytvorit webstranku ale nemas vlastny priestor ani svoju domenu. jednoducho si to nechal na nich a oni mozno okrem vytvarania stranok poskytuju aj webhostingove sluzby skoro ako kazdy. no v pripade, ze si uhradil sumu za stranku a do tejto sumy sprada aj suma za domenu a webhosting tak podla mna nemaju pravo nedat tebe pristupove udaje k tebe zaplatenemu webhostingu. druha vec je zase ak maju akciu na ich system, ktory ti vyhodne predaju spolu z priestorom napriklad. v tom pripade uz zrejme nedostanes od nich pristupove udaje a jednoducho si zaplatis za balik ktory obsahuje stranku / system, webhosting, domenu a tak.. je to spolu naviazane a oni nechcu jednoducho aby si mohol niekto ich system stiahnut prerobit a pouzivat.. ale napisal si malo o tom aby som pochopil presne kde je pes zakopany.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"