mini notebooky/netbooky

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
STARHAWK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Po 19. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

mini notebooky/netbooky

Príspevok od používateľa STARHAWK »

Mam starsi Asus EEE 901 ale uz aj ten sa mi zda pri noseni velky a tazky. Nie je aj nieco lahsie a mensie ?
S netbookmi sa roztrhlo vrece ale cele sa to ubralo hlavne 10" smerom, dokonca 9" nejak vymizli.

Chcel by som nieco na com by som mal excel s komplet podporou makier a samozrejme aj nejake starsie hry. Do svojho EEE 901 sa mi podarilo dat aj oblubeny SW: Battlefont a vcelku tam bezi dobre.

Nemam teraz prehlad o trhu ale nejak tam nevidim nieco ine ako 10" netbooky od vsetkych znaciek. Ked som skusil hladat na nete nieco 7" tak mi to naslo len obstarozne stroje typu EEE 701 - teda 7" bol len display, ostatok bol vecsi.

pacilo by sa mi nieco do max rozmerov mojho EEE 901 ale polovicnej hrubky a tak do 0.8 Kg - nieco na styl Toshiba AC100.

Neviem ci by mi vyhovoval table, asi moc nie a ani by som tam asi nic nezahral.
Nedavno ma zaujal stroj Razor SwitchBlade Gaming Laptop - to uz je fakt prenosnejsie a zaroven vykonne.

Viete niekto o nejakom zaujimavom mini netbooku ?
Používateľov profilový obrázok
gangstaunitg
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 28. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Gelnica

Re: mini notebooky/netbooky

Príspevok od používateľa gangstaunitg »

Preco sa bojis toshiby ac100-10n. ja ju mam a neviem si ju vynachvalit. Ma vsetko to co potrebujem a nema nic co nepotrebujem. Na android som zvyknuty a upgrade na 2.2 priniesol vsetky vylepsenia ktore by som iank tomu vytkol. Je to rychle, tiche, tenke, lahke. A hlavne najkrajsi a najzaujimavejsi netbook aky som kedy mal. Oproti nemu eee 901 co som tiez mal vyzera ako tucna grula, s vyfukmi.

Ak by si chcel nieco podrobnejsie, pytaj sa.
BTW: z ceska ho kupis za 150e priblizne, aj s dovozom na SVK , co je doslova kradez.
CPU: i7 860@3.4Ghz, MB: MSI P55 GD80 GPU: MSI GTX770 2GB
RAM : 2x4GB DDR3 ZDROJ: Corsair 650W, CASE: Fractal Design R2, LCD: LG 27'' IPS 1080p, MOUSE: LOGITECH G5, KEYBOARD: LOGITECH G15

Návrat na "Mobilné PC"