Lenovo IdeaPad U165 problém s pripojením

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
karshi

Lenovo IdeaPad U165 problém s pripojením

Príspevok od používateľa karshi »

dobrý večer,mám problém s pripojením na svojom Lenovo IdeaPad U165(AMD K325/3GB DDR3 RAM/500GB HDD/ATI HD4200)
vždy ked doma som pripojený cez WiFi,následne notebook uspím alebo dám hibernáciu a prejdem na inú WiFi sieť alebo LAN tak mi prestane fungovťt pripojenie k internetu v browseroch,torrenty,skype a vsšetko ostatné bez problémov funguje aj hry sa dajú hrať po sieti,ale žiadny browser sa nepripojí,ak hej tak iba na chvíľu.Jediné riešenie je reštart PC ale to ma dosť vždy zdrží.Už som aj odinštaloval Lenovo ReadyComm5 a stale to iste...už neviem čo s tým,v servise mi povedali že tiež nevedia čo s tým a dávať na reklamáciu sa mi to fakt nechce ak je to len nejaký problém so softwareom.Akákoľvek pomoc vítaná,ďakujem
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Lenovo IdeaPad U165 problém s pripojením

Príspevok od používateľa jararak »

nemas nastavene nejake proxy vo webovych prehliadacoch?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Lenovo IdeaPad U165 problém s pripojením

Príspevok od používateľa _Mato_ »

karshi napísal:tak mi prestane fungovťt pripojenie k internetu v browseroch,torrenty,skype a vsšetko ostatné bez problémov funguje aj hry sa dajú hrať po sieti,ale žiadny browser sa nepripojí
Skus v browser-i namiesto www.webstranka.xx zadat ip adresu stranky (servera). Je mozne, ze mas nejaky problem s dns.

Návrat na "Mobilné PC"