Tunnelers
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Tunelers
ze tunelers, tak to som zvedavy. si pametam casy na starych 286 kach a ako sme sa tlacili za jednym PC a hladali sme sa 
edit: dal som si poslat pozvanku ale zatial nic neprislo
edit: dal som si poslat pozvanku ale zatial nic neprislo
Naposledy upravil/-a HellAngel v Ut 21. Jún, 2011, 13:08, upravené celkom 1 krát.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Toman
- VIP

- Príspevky: 7735
- Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
- Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)
Re: Tunnelers
aj ano, to boli casi....
Celkom sa nato tesim. obrazky vyzeraju fajn
Celkom sa nato tesim. obrazky vyzeraju fajn
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
- vmm
- Čierna listina bazáru

- Príspevky: 458
- Dátum registrácie: Št 15. Mar, 2007, 08:00
- Bydlisko: Namestovo
Re: Tunelers
1)Stahnes od :HellAngel napísal:ze tunelers, tak to som zvedavy. si pametam casy na starych 286 kach a ako sme sa tlacili za jednym PC a hladali sme sa
edit: dal som si poslat pozvanku ale zatial nic neprislo
http://www.sector.sk/plnahra/14332/tunnelers_beta.htm
2)Nainstalujes
3)Priamo v hre mas registraciu (ale na stranke - hore register)
4)Hras
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Tunnelers
tak co hrate niekto tunnelers?
ja som to teraz zacal a celkom haluz
ja som to teraz zacal a celkom haluz
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Tunnelers
jaj to boli casy
ako pise HellAngel tlacenica na zakladnej pri jednom kompe ,to uz dnesne deti nezaziju
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Tunnelers
sme mali na strednej skole turnaje v tuneleroch 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Tunnelers
hra je vyborna, troska mi chyba to tunelovanie kedze vsetci len strielaju, mohli by tam byt nejake mapy kde by sa muselo prekopavat vsetko ako bolo v staruckom tunnelersHellAngel napísal:tak co hrate niekto tunnelers?
ja som to teraz zacal a celkom haluz
Re: Tunnelers
boze tiez som zazil tie casi...to bola parada a po skole ku kamosovi a aj unho sme drtili 
No toto prave stahujem tak som zedavy.
No toto prave stahujem tak som zedavy.
MB: MSI Z77A-G45 CPU: Intel i7 2600k + Cooler Master Nepton 240M
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Tunnelers
je to celkom dobre, ale proste to uz nie je ono
dufam ze casom este budu nejake nove mapy
dufam ze casom este budu nejake nove mapy
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Tunnelers
je to chytlave
mal som tam jednu mapu ktora bola komplet na vrtanie...na to ze je to SK to je prekvapivo velmi dobre
skoda ze sa to neda hrat na LANke 
Ake mas IGN?
mal som tam jednu mapu ktora bola komplet na vrtanie...na to ze je to SK to je prekvapivo velmi dobre
Ake mas IGN?
MB: MSI Z77A-G45 CPU: Intel i7 2600k + Cooler Master Nepton 240M
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Tunnelers
HellAngel 
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Tunnelers
HellAngelxxx ???HellAngel napísal:HellAngel
MB: MSI Z77A-G45 CPU: Intel i7 2600k + Cooler Master Nepton 240M
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Tunnelers
jj
a ty ta mas namelles?
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Tunnelers
Hej, to tvoje xxx nakonci evokuje skor nieco ine ako nickname 
MB: MSI Z77A-G45 CPU: Intel i7 2600k + Cooler Master Nepton 240M
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON
DDR3: 2x8GB Kingston DDR3 1333MHz CL9 HyperX Fury White Series
VGA: GAINWARD GTX970 Phantom HDD: WD3200AAKS + WD6400AAKS
Zdroj: CORSAIR TX650 LCD: BenQ T2200HDA Case: Cooler Master Dominator
I AM NIKON



