ASUS notebook

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
se4ever
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 265
Dátum registrácie: St 13. Jan, 2010, 12:09
Bydlisko: Oslany

ASUS notebook

Príspevok od používateľa se4ever »

Zdravim chcem sa opytat priatelka ma asus notebook kupovany z alzy ma ho uz rok a pol a chcela by ho dat na reklamaciu z dovodu samovolneho vypinania ale pri kupe tam mala ori bol by to nejaky probleg. Windows vista a po case som jej tam dal W7 ale nie orig.m ze by jej ho z toho dovodu neopravili ? druha vec je to ze aj by som jej to vratil na W vista ale na zadnej strane notebooku sa zošuchal cd key a teraz neviem z kade ho mam zobrat.
PC : RYZEN 2600X 16GB DDR4 3200 MHz, SAPPHIRE Radeon NITRO + RX 480 4GB, SSD Apacer AS350 512 GB, Win 10Pro
Používateľov profilový obrázok
Freeride1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: St 25. Máj, 2011, 10:46
Bydlisko: Košice

Re: ASUS notebook

Príspevok od používateľa Freeride1 »

kazdy book ma na disku zalohu povodneho windowsu...ak si to pri instalacii nevymazal tak daj nahrat povodny win zo skrytej particie na HDD a ziadny key ti netreba....ak nič tak tam nainstaluj hocijaky Linux to je zadarmo stym ti mozu skočit vieš kam...

tak či onak..reklamuješ HW chybu...nie SW ...
MSI Z87I AC, i5-4670K, ADATA 2x4Gb 1600, OCZ Agility 3 60Gb, WD RED 1Tb, HD5770, Silverston Sfx 450W, Raven Rvz01,
ivannavi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 23:52
Bydlisko: Vieden / Trencin

Re: ASUS notebook

Príspevok od používateľa ivannavi »

Kasli na alzu, reklamuj to cez ASUS RMA, a do poznamky napis, ze ho posielas bez HDD a HDD samozrejme vytiahni z NB. Ked sa vrati NB opraveny, vratis HDD.

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"