HP 2465

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
lubyx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: St 03. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

HP 2465

Príspevok od používateľa lubyx »

Zdravím, mam HP2465 uz nieco cez 3 roky, ma nasvietenych cca 40 000 hodin a dnes som standartne zapol komp a monitor nezasvietil, tlacidlo ktorim sa zapina monitor svieti normalne na zeleno ale obrazovka proste nezasvieti, skusil som stary monitor a ten fici cize je mozne ze sa proste odpalil? popripade odpalilo podsvietenie? neivete poradit co stym, ci to mam dat do servisu alebo ho pochovat a kupit novy? nato kolko som zanho vtedy vysolil som dost prekvapeny ze sa toto stalo
a ak servis tam mam ist do autorizovaneho HP alebo viete o niecom lacnom spolahlivom neodrbavacskom ??
vdaka za vsetky rady
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: HP 2465

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Podla tvojo popisu (nasvietenych 40 000 hodin) by ten monitor musel ist 4.5 roka nonstop (24/7/365). Ak sa nemylim (minimalne pri mojich LP2475w), tak vyrobca garantuje, ze pocas (prvych) 30 000 hodin neklesne svietivost pod 50%.

Cize je vcelku mozne, ze podsvietenie odislo prevadzkovym opotrebenim. Do autorizovaneho servisu to asi nema vyznam davat, teda pokial este nie je v zaruke. Inak si za opravu s najvacsou pravdepodobnostou vypytaju sumu, za ktoru si mozes zakupit funkcny kus.

Ak si trocha zrucny, mozes skusit monitor otvorit a pozriet ci nie je nieco zhorete, prip.premerat napajaciu cast pre podsvetlovacie trubice.
Používateľov profilový obrázok
arnie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 08:47
Bydlisko: Trnava

Re: HP 2465

Príspevok od používateľa arnie »

Podla tvojo popisu (nasvietenych 40 000 hodin) by ten monitor musel ist 4.5 roka nonstop (24/7/365).
nepisal ze kupoval cisto novy :)

inak, suhlasim .. asi by som to dal do nejakeho servisu nech sa nato pozru a co navrhuju (to je hadam bezplatne resp. minimalna cena) a potom uvidis. ale siel by som do noveho s uz predlzenou zarukou na 5 rokov ..
ujo MateSo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1980
Dátum registrácie: Št 24. Júl, 2008, 17:14
Bydlisko: Bratislava

Re: HP 2465

Príspevok od používateľa ujo MateSo »

mozno este stihas

HP 1 year Post Warranty Next business day Special Monitor Hardware Support U4926PE
cena je okolo 15 ojoro

Službu HP Care Pack označenú ako Post Warranty možno zakúpiť až po ukončení štandardnej záruky alebo v dobe ukončenia platnosti predošlej služby HP Care Pack.
Post Warranty Pack je možné kúpiť najneskôr do 30 dní od dátumu ukončenia štandardnej záruky alebo predchádzajúcej služby HP Care Pack.
PC> Asus X99-E WS, 5960x@4.7, 32GB/2400, 2xTitanX, Corsair ax1500i

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"