Asus N53SV

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Asus N53SV

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

zdravim, najprv sa ospravedlnujem za duplikovanu temu, ak tu je taka lebo som nenasiel, prejdem ale k veci
kupil som si notebook asus n53sv http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-no ... w-b-noos-4
prisiel som vecer domov, naistaloval win a vsetky programy co trebalo, vsetko bolo OK
na druhy den som som na skusku naistaloval dva hry: jednu fps a druhu zavodnu, spustil som tu zavodnu hru,priparal detaily na plno ale mi ju sekalo, lebo hra isla na grafike Intel HD 3000 tak som ju vypol a v ovladaci som rucne zapol grafiku Geforce gt540m, zapol som hru a vsetko mi islo krasne bez sekania na plno
ale dostavame sa k problemu: potom som skusil zapnut tu druhu hru, bol som v menu, nastavil som si ovladanie a spustil som hru, ked mi ju nacitalo tak asi 3 sekundy mi isiel obraz a potom hra zamrzla a strasne rychlo sa roztocil ventilator v nb a z chladica fukal horuci vzduch. Tak som vypol notebook a po opatovnom spusteni mi uz nenacitalo windows, cierna obrazovka. Nic sa nedalo robit tak som musel preinstalovat win. Po preinstalovani som naistaloval ovladac na Intel HD grafiku a vsetko OK, ale problem je s grafikou geforce. Vo spravcoch zariadeni mi pise: Toto zariadenie sa nemoze spustit (Kod 10)
tak som naistaloval ovladac a vo spravcoch zariadeni mi zase pise: System windows zastavil toto zariadenie, pretoze zariadenie ohlasilo problemy (Kod 43)
nepomohlo ani preinstalovanie alebo aktualizacia ovladacov, vsetko co som sa docital som skusil a nic, ako keby bola grafika mrtva, nespusti sa, nemohla sa odpalit ?? nema s tym niekto skusenosti ?? pripada mi to divne aby sa hned na druhy den od zakupenia notebooku take nieco stalo, uz som z toho zufaly, pomozte mi, chcem poznat vase nazory a komentare, posledne riesenie uz bude asi len reklamacia, kupil som si ho do skly a ani ho nebudem mat ak ho dam reklamovat :facepalm: :cry:

Návrat na "Mobilné PC"